GEM Battery (свинцево-кислотні акумулятори)

Про компанію

Багаторічний досвід виробництва свинцево-кислотних батарей Grand Energy Manufacturing Co Ltd  об’єднав FUJIAN JIAGE POWER TECH CO LTD і GRAND ENERGY TECH (XIAMEN) CO LTD для того, щоб розширити масштаби виробництва та розвинути різноманітність батареї.

З 2004 року компанія володіє великою виробничою фабрикою площею 60 000 м2 в місті Цюаньчжоу, Китай. Наразі щомісячна потужність GEM Battery становить 144 000 кВА/год, що означає виробництво 120 000 акумуляторів 12V100Ah щомісяця.

Компанія GEM Battery та її продукція пройшли сертифікацію ISO14001, OHSAS18001, UL, CE, RoHS, TLC і відповідають стандартам IEC60896-21/22, IEC61056-1 /2 та IEC61427-1/2. Особливу увагу компанія приділяє якості своїх товарів. Виробник у власних лабораторіях перевіряє якість своїх продуктів:  аналізує склад свинцево-кислотних акумуляторів, перевіряє запас електроенергії готових пристроїв, перевіряє роботу акумуляторів в екстремальних умовах, в тому числі з руйнівними експериментами над ними.

Переваги свинцево-кислотних батарей GEM Battery:

  • висока енергетична ємність;
  • довгий термін експлуатації;
  • низька швидкістю розряду та відсутність ефекту пам'яті;
  • порівняно з іншими батареями акумулятори GEM Battery швидко заряджаються;
  • акумуляторні батареї GEM Battery є надійними та безпечними у використанні, оскільки стійкі до перевантаження, перегріву та короткого замикання.

Компанія Техніка для бізнесу - офіційний дистриб’ютор GEM Battery.

Продукція GEM Battery

GEM Battery розробляє власні технології для виробництва та постачання свинцево-кислотних акумуляторів із розширеними функціями для широкого діапазону застосувань: в системах UPS і EPS (акумулятори для ДБЖ), в системах безпеки та сигналізації, для аварійного освітлення та звуку, для живлення медичного обладнання, для живлення устаткування мобільного зв’язку, телекомунікацій та веж, в системах сонячної та вітрової енергії, в мобільних електростанціях, в електротранспорті (баггі, електричні велосипеди, електротранспорт, самокати тощо), в стартерах  двигунів мотоциклів.

Своїм партнерам ми пропонуємо гуртовий продаж акумуляторів AGM для ДБЖ. Акумуляторні батареї для ДБЖ GEM Battery 12V серії GS  призначені для роботи в буферному режимі та у разі аварійного відключення мережі для забезпечення безперебійного електроживлення промислового та IT-обладнання, аварійного освітлення, систем безпеки тощо.

Акумулятори для UPS GEM Battery серії GS розроблені на основі багаторічного досвіду виробника в рішеннях для різноманітних універсальних і комерційних застосувань. Батареї  GEM Battery 12V на основі технології AGM відповідають стандартам IEC61056-1/2 і IEC60896-21/22. Акумуляторні батареї  GS Series мають герметичну конструкцію компактних розмірів, що не потребує технічного обслуговування. Такі батареї для ДБЖ є досить гнучкими для встановлення в різних положеннях і для портативного використання.

Якщо вам потрібен надійний офіційний постачальник GEM Battery і ви бажаєте придбати гуртом акумулятори GEM Battery, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. Менеджери нашої компанії допоможуть визначити ваші потреби і придбати гуртом акумулятори для ДБЖ GEM Battery з доставкою по Україні та найвигідніші умови праці. Заповнюйте анкету тут і ми вам зателефонуємо.