GOODRAM

Про Компанію GOODRAM

GOODRAM - це бренд комп'ютерної пам'яті, яка виготовляється польською компанією Wilk Elektronik S.A. Фабрика розташована в Лазиська-Гурне, в 20 км від Катовіц, є єдиним об'єктом такого типу в Центральній і Східній Європі. Більше ніж 29-річний досвід роботи на ринку, власні рішення в галузі інжинірингу та R&D, суворий контроль якості є гарантією надійних та інноваційних продуктів польського бренду.

Продукція GOODRAM

Асортимент компанії включає в себе: USB-накопичувачі, карти пам'яті, модулі пам'яті, SSD-накопичувачі, аксесуари. GOODRAM пропонує продукцію як для роздрібного користувача, так і для використання в промислових додатках, серверах.

IRDM by GOODRAM - нова марка пам'яті від Wilk Elektronik S.A., яка завоювала визнання користувачів у всьому світі. Продукти IRDM призначені для всіх, хто потребує продукції найвищої якості - як з точки зору продуктивності, надійності, так і зносостійкості. Цільова аудиторія продукції під цією маркою - це професійні фотографи, інженери, програмісти, кінематографісти, а також любителі екстремальних видів спорту, відеоігор, кіберспорту або моддінгу.

SSD Iridium PRO, найбільш популярний SSD-накопичувач в асортименті GOODRAM в 2017 році, допоміг компанії зайняти гідне місце серед кращих світових виробників пам'яті.

Продукція відповідає найвищим стандартам, а  компанія сертифікована згідно стандарту ISO 9001 в сфері  виробництва і продажу модулів DRAM та флеш-пам'яті.

Завантаження

Каталог Goodram 2023
Завантажити
Каталог IRDM 2023
Завантажити