HP

Про Компанію HP

HP Inc. – один з найбільших світових виробників комп’ютерів, електроніки та програмного забезпечення. Заснована у 1939 році, компанія розпочинала із виробництва осцилографів, а першим її визначним клієнтом була фірма Уолта Діснея. На сьогодні HP веде діяльність у більш ніж 170 країнах світу та має штат понад 300 000 співробітників. Штаб квартира компанії розташована у Пало-Альто, штат Каліфорнія, США.

Щосекунди HP відвантажує один принтер та один комп’ютер, займаючи перше чи друге місце на кожному з ринків та продуктовому сегменті, де вона конкурує. Зокрема, HP обслуговує 430 компаній зі списку Fortune 500 та посідає 31 місце у рейтингу найдорожчих компаній світу за версією Forbes.

Технології HP

Місія HP – створювати технології, що допомагають покращити життя  всім і всюди. Саме це є джерелом натхнення, щоб винаходити і змінювати, створювати функціональні можливості та технології, що вражають. За більше ніж 50 років інноваційної діяльності компанія створила численні унікальні пристрої та розробки. Найбільшим є внесок у сегмент пристроїв для друку: найшвидший у світі лазерний принтер HP PageWide, перший у світі принтер без картриджа HP Neverstop Laser, комплекс технологій хмарного друку НР ePrint тощо. У сегменті комп’ютерів компанія створила найтонший у світі ноутбук HP Spectre, знамениту серію бізнес-лептопів Elitebook, серії трансформерів 2-в-1 Х2 і Х360, а також ігрові пристрої OMEN by HP. Окрім цього в асортименті компанії присутні монітори, пристрої зберігання даних, мережеве обладнання, техніка для системної інтеграції та різноманітні аксесуари.

Для формування довгострокових відносин з клієнтами стратегія HP полягає в продажу рішень, а не лише продуктів. З цією метою компанія пропонує «комплексні рішення» для партнерів і клієнтів за рахунок інтеграції пристроїв, витратних матеріалів та послуг HP.

Функціонує гаряча лінія з питань технічної підтримки та консультування користувачів. Гарантійне та постгарантійне обслуговування здійснює сервісна мережа, що налічує понад 60 авторизованих та партнерських сервісних центрів.