Hyundai Technology (ноутбуки, планшети, SSD диски, карти пам'яті, USB Flash Drive)

Про Компанію

Бренд Hyundai був заснований Chung Ju-yung в 1947 році в Південній Кореї.

Hyundai виробляє продукцію в автомобільній, промисловій, будівельній, металургійній та технологічній галузях. Компанія зберігає свої позиції світового лідера в галузі технологій.

Ціль та місія компанії Hyundai Technology – створити глобальний бренд комп’ютерних рішень, які покращують життя людей та користуються довірою в усьому світі. Для цього компанія виводить на ринок орієнтовані на людей інновації. Кожне технологічне рішення Hyundai розроблено для натхнення та покращення повсякденного життя споживачів.

Продукція

Hyundai постачає преміум-продукти для задоволення потреб замовників за доступними та конкурентними цінами, що вирізняє компанію від інших торгових марок. Масштабні дослідження дають можливість Hyundai Technology створювати високоякісні та універсальні продукти, що демонструють приголомшливий стиль та оптимальні можливості роботи.

Лептопи Hyundai забезпечують потужність та продуктивність незалежно від того, де ви перебуваєте: в дорозі, вдома чи в офісі. Незалежно від того, чи шукаєте ви універсальність HYflip, продуктивність HYbook або елегантний дизайн ThinNote, Hyundai має ноутбук, створений для ваших потреб та бюджету. 
 
Також Hyundai має повну лінійку потужних, енергоефективних планшетів HyTab з високою продуктивністю для використання в роботі і на відпочинку. Лінійка представлена планшетами для будь-яких потреб та бюджету.
 
Лінійка запам'ятовуючих пристроїв пропонує рішення для всіх потреб у пам'яті. Розроблені для комп’ютерів, смартфонів, планшетів, камер, безпілотників тощо – пристрої для зберігання даних забезпечують максимальну швидкість передачі та перевірену надійність відповідно до будь-яких потреб. Важливим аспектом для кінцевих споживачів є гарантійна підтримка 5 років на оперативну пам'ять та флеш накопичувачі.
 

 

«Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб’ютор Hyundai Technology в Україні, представляє своїм партнерам широкий асортимент та вигідні умови співпраці.

 

Як стати дилером?