Kyvol

Про Компанію

Бренд Kyvol було створено у 2019 році як один з брендів компанії Vantop – провідного виробника в області інноваційних технологій та електронних товарів з Китаю. Головний офіс компанії знаходиться у місті Шеньжень (КНР), європейська дочірня компанія у місті Франкфурт (Німеччина), американська дочірня компанія у штаті Меріленд та склад на західному узбережжі міста Ірвін, штат Каліфорнія. Компанія працює над зміцненням довіри до бренду, інвестуючи в відділ досліджень і розробок, і на поліпшення роботи з клієнтами. Понад 45% співробітників компанії є дослідниками, а річна інвестиція у сферу досліджень та розробок становить 30% від прибутку.
 
Компанія приділяє велику увагу якості продукції і постійно отримує нові патенти на власні розробки. Наразі це 19 нових патентів на наукові розробки, 3 патенти на винахід, 10 авторських прав на програмне забезпечення і понад 160 зареєстрованих власних торгових марок.
 

Продукція Kyvol

Молодий бренд Kyvol виготовляє лінійку роботів-пилососів Cybovac, яка включає в себе кілька моделей:
 
  • робот-пилосос Kyvol Cybovac E31 (з функцією вологого прибирання)
  • робот-пилосос Kyvol Cybovac E30 
  • робот-пилосос Kyvol Cybovac E20
  • робот-пилосос Kyvol Cybovac D6 (з функцією вологого прибирання)
  • робот-пилосос Kyvol Cybovac D3
 
Продукція Kyvol конкурує на світовому ринку за найкращі у своєму класі технології, дизайн та якість збірки, користувацький досвід та ціну. Це розумна та екологічна техніка нового покоління, яка звільняє людей від домашніх справ та покращує якість життя.
 
Kyvol зосереджений на підтримці здорового способу життя в умовах високої зайнятості сучасної людини.
 

"Техніка для бізнесу" - офіційний дистриб'ютор компанії Kyvol в Україні пропонує своїм партнерам широкий асортимент та вигідні умови співпраці.