LiitoKala (зарядні пристрої та акумулятори)

Про компанію

LiitoKala - молодий китайський виробник літій-іонних батарей та зарядних пристроїв, який є відомим з 2014 року. Він є суббрендом компанії XSL, яка, починаючи з 2007 року, володіє виробничими потужностями на території Шеньчженю та випускає продукцію як під власною торговою маркою, так і виготовляє комплектне обладнання для інших брендів.

Концепція бренду LiitoKala полягає у створенні надійного, безпечного у користуванні та доступного за ціною продукту. Вже на сьогоднішній день продукція LiitoKala здобула популярність серед споживачів по всьому світу.

Продукція LiitoKala

Акумулятори та акумуляторні батареї LiitoKala призначені для електроживлення різноманітного обладнання – від електроніки до систем резервного живлення та електромобілів. Вони характеризуються високою енергетичною ємністю, низьким рівнем саморозряду та простотою обслуговування.

Зарядні пристрої LiitoKala забезпечують швидке та ефективне зарядження практично всіх типів циліндричних акумуляторів. Вони пропонують різну кількість зарядних слотів та оснащені вдосконаленими функціями безпеки.  

Компанія Техніка для бізнесу – офіційний дистриб’ютор товарів бренду LiitoKala в Україні.

У нашому асортименті Ви знайдете універсальні зарядні пристрої LiitoKala з різною кількістю зарядних слотів:

- одноканальні: Lii-100Lii-100BLii-S1;

- двоканальні: Lii-202Lii-300Lii-L2Lii-PD2;

- чотириканальні: Lii-500SLii-M4;

- шестиканальні: Lii-S6.

Усі вони призначені для зарядження акумуляторних батарей різних формфакторів (АА, ААА, С (R14), A, SС, 14500, 16340, 18350, 18650, 20700, 26650 та інших) та хімічного складу (Ni-MH, Ni-Cd, Li-ion, LiFePO4).

Багатоканальні зарядні пристрої дозволяють одночасне зарядження відмінних між собою акумуляторних батарей з використанням одного або декількох зарядних каналів. Кожен канал таких пристроїв може працювати автономно та самостійно вимикається при досягненні максимального рівня заряду акумулятора.

Окремі моделі зарядних пристроїв LiitoKala, такі як Lii-100Lii-202Lii-500SLii-M4,  підтримують функцію Power Bank та заряджають підключені пристрої з потужністю 5 Вт. Звертаємо вашу увагу на додаткові функції зарядних пристроїв LiitoKala Lii-500S та Lii-M4. З ними Ви зможете не лише зарядити акумуляторні батареї, а також визначити їх фактичну ємність та усунути «ефект пам’яті».

Зарядні пристрої LiitoKala живляться через USB порт зовнішнього акумулятора з вихідною напругою 5V, від електромережі або гнізда автоприкурювача (Lii-500SLii-S6).

Якщо Вам потрібен надійний офіційний постачальник LiitoKala в Україні, ми запрошуємо Вас до співпраці на взаємовигідних умовах. У нас Ви зможете купити гуртом товари LiitoKala з доставкою по Україні. Менеджери компанії допоможуть визначити ваші потреби і запропонують найвигідніші умови співпраці. Заповніть анкету дилера тут і ми вам зателефонуємо.