MARSRIVA (ДБЖ)

Про компанію

MARSRIVA – прогресивний китайський виробник систем та джерел безперебійного живлення з штаб-квартирою у м. Шеньчжень. 
 
Кредо компанії – «думай про те, про що думає клієнт» полягає у створенні ефективного високотехнологічного продукту, який у повній мірі задовольнить різні потреби користувачів. У своїй діяльності бренд тримає вектор на постійне зростання виробництва при безкомпромісному контролі якості.
 
У 2020 році MARSRIVA об’єдналась з підприємством LINKCOMN та розширила свій ринок в країнах середньої Азії та Африки. Сьогодні головний логістичний центр компанії знаходиться в м. Дубай, постачання продукції здійснюється у більш, ніж 30 країн світу.
 
У планах компанії на найближче майбутнє – відкриття нових виробничих, дослідницьких і логістичних центрів та збільшення частки товарів бренду на ринку систем та джерел безперебійного живлення.
MARSRIVA спеціалізується на виробництві як компактних джерел резервного живлення та портативних електростанцій для окремих домогосподарств, так і потужних сонячних енергетичних систем та ДБЖ для бізнесу. 
 

Продукція MARSRIVA

Компанія Техніка для бізнесу – офіційний дистриб’ютор товарів бренду MARSRIVA в Україні. 
 
У нашому асортименті ви знайдете портативні зарядні станції з чистою синусоїдою MARSRIVA, які забезпечують безперебійне живлення електрообладнання поза електромережею. 
 
Міні-ДБЖ MARSRIVA потужністю від 18 до 60 Вт миттєво перемикаються на автономну роботу за відсутності основного джерела електроживлення або при перебоях з електропостачанням, чим забезпечують безперервну роботу електроприладів. 
 
Обирайте ДБЖ KP2_MARSRIVA та KP3_MARSRIVA з максимальною вихідною потужністю 18 Вт для стабільного живлення модемів, роутерів, маршрутизаторів, акваріумного обладнання, камер відеоспостереження та інших електроприладів з напругою 5В, 9В або 12В. Вони виконані у компактних білих вогнетривких корпусах з можливістю настінного монтажу. Ці ДБЖ безпечні в користуванні та не потребують багато простору для встановлення.  
 
Більш потужні ДБЖ KP5_MARSRIVA та  KP7_MARSRIVA у витривалих металевих корпусах допоможуть заживити одночасно велику кількість електроприладів. KP5_MARSRIVA з сумарною потужністю до 30 Вт розрахований на живлення до п’яти пристроїв. ДБЖ KP7_MARSRIVA оснащений 10 DC портами та портом PoE, його вихідної потужності 60 Вт достатньо для одночасного живлення до 11 підключених пристроїв.
 
Якщо вам потрібен надійний офіційний постачальник MARSRIVA в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. У нас ви зможете купити гуртом товари MARSRIVA з доставкою по Україні. Менеджери компанії допоможуть визначити ваші потреби і запропонують найвигідніші умови співпраці. Заповніть анкету дилера тут і ми вам зателефонуємо.