MARSRIVA (ДБЖ)

Про компанію

MARSRIVA – прогресивний китайський виробник систем та джерел безперебійного живлення з штаб-квартирою у м. Шеньчжень.

Кредо компанії – «думай про те, про що думає клієнт»- полягає у створенні ефективного високотехнологічного продукту, який у повній мірі задовольнить різні потреби користувачів. У своїй діяльності бренд тримає вектор на постійне зростання виробництва при безкомпромісному контролі якості.

У 2020 році MARSRIVA об’єдналась з підприємством LINKCOMN та розширила свій ринок в країнах Середньої Азії та Африки. Сьогодні головний логістичний центр компанії знаходиться в м. Дубаї, постачання продукції здійснюється у більш  ніж 30 країн світу.

У планах компанії на найближче майбутнє – відкриття нових виробничих, дослідницьких і логістичних центрів та збільшення частки товарів бренду на ринку систем та джерел безперебійного живлення.

MARSRIVA спеціалізується на виробництві як компактних джерел резервного живлення та портативних електростанцій для окремих домогосподарств, так і потужних сонячних енергетичних систем та ДБЖ для бізнесу.

Продукція MARSRIVA

Компанія Техніка для бізнесу – офіційний дистриб’ютор товарів бренду MARSRIVA в Україні.

У нашому асортименті ви знайдете міні ДБЖ MARSRIVA потужністю від 18 до 60 Вт. Вони миттєво перемикаються на автономну роботу за відсутності основного джерела електроживлення або при перебоях з електропостачанням, чим забезпечують безперервну роботу електроприладів.

Обирайте ДБЖ KP2_MARSRIVA та KP3_MARSRIVA з максимальною вихідною потужністю 18 Вт для стабільного живлення модемів, роутерів, маршрутизаторів, акваріумного обладнання, камер відеоспостереження та інших електроприладів з напругою 5В, 9В або 12В. Вони виконані у компактних білих вогнетривких корпусах з можливістю настінного монтажу. Ці ДБЖ безпечні в користуванні та не потребують багато простору для встановлення. 

Більш потужні ДБЖ KP5_MARSRIVA та  KP7_MARSRIVA у витривалих металевих корпусах допоможуть заживити одночасно велику кількість електроприладів. KP5_MARSRIVA з сумарною потужністю до 30 Вт розрахований на живлення до п’яти пристроїв. ДБЖ KP7_MARSRIVA оснащений 10 DC портами та портом PoE, його вихідної потужності 60 Вт достатньо для одночасного живлення до 11 підключених пристроїв.

Якщо вам потрібен надійний офіційний постачальник MARSRIVA в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. У нас ви зможете купити гуртом товари MARSRIVA з доставкою по Україні. Менеджери компанії допоможуть визначити ваші потреби і запропонують найвигідніші умови співпраці. Заповніть анкету дилера тут, і ми вам зателефонуємо.