Microlab

Про Компанію Microlab

Компанія Microlab Electronics, що спеціалізується на виробництві акустичних систем та комп’ютерної периферії, була створена в 1998 році в результаті злиття двох виробничих компаній – американської International Microlab та китайської Shenzhen Microlab Technology і називалася "Microlab Technology Company Limited".

З перших днів пріоритетними напрямками діяльності компанії стали розробки, дослідження та впровадження інновацій в області створення акустичних систем. Інвестиції у власні розробки та строгий контроль якості дозволив компанії з самого свого заснування випускати справді конкурентоспроможну продукцію.

Продуція Microlab

Microlab Electronics є лідером на ринку мультимедійної акустики і комп'ютерної периферії. У компанії працюють провідні фахівці, функціонують 40 виробничих ліній, на кожній з яких здійснюється суворий контроль якості.

Продукція Microlab Electronics представлена ​​більш  ніж в 40 країнах світу (сама марка зареєстрована в 56 країнах). Компанія володіє 19 міжнародними нагородами та сертифікатами якості. Основними напрямками роботи, крім виробництва, як і раніше залишаються дослідження та інноваційні технології. Зараз Microlab Electronics - володар 21 патенту на свої розробки.