Mikrotik

MikroTik – провідний виробник обладнання для інтернет-мереж, що пропонує високопродуктивне апаратне та програмне забезпечення. Клієнтами компанії є відомі провайдери послуг, корпоративні замовники, які використовують продукти для побудови мережевої інфраструктури передачі даних.

MikroTik RouterOS - операційна система та програмне забезпечення, що є унікальною власною розробкою компанії, яке перетворює звичайне обладнання ПК або MikroTik RouterBOARD у спеціальний маршрутизатор. Дане ПЗ забезпечує стабільність в роботі різних типів інтерфейсів, управління маршрутизацією передачі даних.

В асортименті MikroTik представлені маршрутизатори, комутатори, безпровідні точки доступу Wi-Fi, аксесуари для розширення існуючої домашньої або офісної Wi-Fi мережі (PowerLine адаптери), LTE пристрої, IoT пристрої та інші пристрої, що використовуються в побудові Інтернет-мереж.

Серед маршрутизаторів MikroTik є обладнання, яке використовується у налаштуванні домашнього інтернету або ж невеликих офісах, в мережах SOHO-сегменту. Такі пристрої вирізняються компактними розмірами, доступні по ціні, забезпечують високу продуктивність та простоту у використанні.

Загалом, асортимент MikroTik дає можливість підібрати необхідний продукт відповідної конфігурації, який відповідатиме поставленим цілям та прогнозованому навантаженню . До прикладу, серед маршрутизаторів є такі пристрої: для внутрішнього або зовнішнього використання (всепогодний марштутизатор), в металевому корпусі для настільного використання або ж з можливістю монтажу в стійку, багатопортові серії з великою кількістю опцій для налаштування. Варто відзначити пристрої класу Carrier із передовими багатоядерними процесорами та серією Smart Switch високої продуктивності, потужні 1U-рейкові маршрутизатори.

Не можна залишити без уваги і інші категорії з асортименту. До прикладу, широким попитом користуються комутатори класу SOHO для побудови невеликих мереж, настільні керовані комутатори, пристрої для використання поза приміщеннями, комутатори з функцією «подвійного завантаження», що дозволяють вибирати між двома операційними системами (RouterOS або SwOS). Виробник пропонує широкий вибір багатопортових комутаторів, аж до 48 Ethernet портового. Ці пристрої можуть використовуватись у найвимогливіших проектах.

Виробник пропонує широкий асортимент точок доступу: мініатюрні для дому або невеликих офісів, настінні дводіапазонні точки доступу Wi-Fi, що створені у формі розетки для використання в готелях, торговельних центрах, медичних закладах та інших громадських місцях та захищені від атмосферних впливів, безпровідні системи для мобільних пристроїв для розміщення в місцях, де є потреба у безпровідному доступі з телефону, ноутбуку або іншого портативного пристрою.

MikroTik – компанія, яка динамічно розвивається, місія якої полягає в тому, щоб зробити Інтернет- технології швидшими, потужнішими і доступними для широкого кола користувачів.

«Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб’ютор компанії MikroTik в Україні, представляє своїм партнерам широкий асортимент та вигідні умови співпраці.