Mobvoi (смартгодинники)

Про компанію

Mobvoi – технологічна компанія, заснована у 2012 році в м. Пекін, КНР. Бренд відомий своїми рішеннями в галузі штучного інтелекту та пристроями, які працюють на його основі.

Розумовий центр Mobvoi складають розробники систем штучного інтелекту, колишні працівники таких титанів як Google та Nokia, інженери та науковці провідних університетів -  Johns Hopkins, Harvard, MIT, Cambridge та Tsinghua, спеціалісти інтернет-компаній Yahoo Beijing, Baidu, Tencent та інші.

З часу заснування компанія зосередила свою увагу на розвитку генеративного штучного  інтелекту та технологіях голосової взаємодії. Mobvoi - одна із перших компаній в Азії, яка застосувала в своїх продуктах AI CoPilot, програмні та апаратні рішення Mobvoi стали надійними помічниками для творців контенту та інших користувачів по всьому світу.

У 2014 році Mobvoi презентувала засновану на Android операційну систему TicWear 1.0 та розпочала співпрацю з Frog Designto для випуску смартгодинників TicWatch. Після запуску виробництва TicWatch у Китаї у 2015 році продукт стрімко здобув популярність та посів перше місце у Китаї з продажу розумних годинників на основі Android.

Продукція Mobvoi відкриває користувачам безліч можливостей штучного інтелекту, які дозволяють зробити життя зручнішим. Знаходьте баланс між роботою та відпочинком з Ticwatch, почувайтесь безпечно за кермом авто завдяки TicMirror and TicEye, насолоджуйтесь чистим та виразним звучанням з TicPods.

Компанія Техніка для бізнесу – офіційний дистриб’ютор товарів бренду Mobvoi в Україні.

Продукція

Смартгодинники TicWatch – чудове рішення для шанувальників здорового способу життя. Вони працюють на основі високопродуктивної платформи Qualcomm®, яка забезпечує безперебійне підключення, блискавичну реакцію та надзвичайну енергоефективність.

Точні датчики допоможуть контролювати життєво важливі показники здоров’я -  пульс, рівень кисню в крові, частоту дихання, рівень стресу та здоров’я серця.

Користуйтесь годинниками TicWatch в спортзалі, вони відстежуватимуть рухи під час тренувань та автоматично обиратимуть режим тренування. Беріть TicWatch з собою в басейн, рівень захисту від пилу і вологи IP68 робить годинник ідеальним варіантом для плавання.

Операційна система Wear OS від Google дозволяє здійснювати безконтактні платежі з Google Pay, використовувати Google Асистента, Google – карти, прослуховувати улюблену музику з YouTube Music та Spotify (для моделей TicWatch Pro 3 і TicWatch Pro 5 оффлайн).

Смартгодинники Mobvoi TicWatch допоможуть швидко прокласти новий маршрут, вони підтримують усі популярні навігаційні системи.

Багатофункціональність та стильний вигляд смартгодинників Mobvoi TicWatch не залишить байдужим нікого.

Новинки Mobvoi вже в наявності на нашому складі та доступні для замовлення.

Якщо вам потрібен надійний офіційний постачальник товарів Mobvoi в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. Ставайте партнером компанії «Техніка для бізнесу» та здійснюйте гуртову закупівлю з доставкою по Україні продукції бренду Mobvoi. Наші спеціалісти нададуть кваліфіковану консультацію та допоможуть підібрати потрібний товар.  Заповніть анкету дилера тут, і ми вам зателефонуємо.