Neovo (монітори, професійні дисплеї, відеостіни)

Про Компанію AG Neovo 

AG Neovo – це світовий лідер, що займається виробництвом дисплеїв як для професіоналів, так і для пересічних користувачів. Компанія заснована в 1999 році з головним офісом в Тайпеї на Тайвані, а представництва відкрито в країнах Європи, Азії та Північній Америці. AG Neovo була однією з перших компаній у сфері виробництва сучасних пристроїв відтворення зображення, що стали зразком нових можливостей у цій галузі. Про це свідчить і назва компанії, що походить від грецьких слів Neo та Vo – Нове Бачення.

Продукція AG Neovo 

Дисплеї AG Neovo можна побачити в різних місцях: у поліцейських дільницях, в сучасних музеях, наукових лабораторіях, п’ятизіркових готелях, шкільних класах та у лікарнях. Компанія виготовляє пристрої, які відповідають функціональним та естетичним вимогам середовища з активним використанням дисплеїв.

Зосередження на дизайні допомогло AG Neovo вирізнити свою продукцію від продукції конкурентів. Екрани заслужили визнання як медійних, так і виробничих компаній завдяки досконалим технічним властивостям та унікальній естетичності, а дві серії AG Neovo отримали престижну нагороду iF у сфері промислового дизайну.

AG Neovo зосереджена на потребах клієнта. Прислуховуючись до особливих вимог системних інтеграторів та IT-спеціалістів, AG Neovo трансформує традиційний монітор і пропонує екрани та дисплеї, які можуть працювати у таких місцях, де їх не вдасться замінити конкурентними моделями.