OCPC (модулі пам'яті DDR4, DDR5 та накопичувачі SSD)

Про компанію

OCPC GAMING USA, Inc. – це американський бренд, заснований у 2007 році, який працює над створенням інноваційних компонентів для задоволення потреб високопродуктивних комп’ютерних систем.

Компанія спеціалізується на виробництві модулів пам’яті, SSD-накопичувачів, графічних карт, інших комплектуючих для ігрових ПК – корпусів, систем охолодження, блоків живлення, а також  різноманітних ігрових аксесуарів.

З часу заснування виробник безперервно вдосконалює свої рішення, крокуючи в ногу з постійно зростаючими потребами оверклокерів, ентузіастів і геймерів. Як результат – на сьогоднішній день продукція ОСРС є вибором найвимогливіших користувачів по всьому світу.

Продукція бренду користується популярністю на таких глобальних платформах електронної комерції як Amazon, Ebay, Shopee, Lazada та багатьох інших.

 

Продукція

Компанія Техніка для бізнесу є офіційним дистриб’ютором товарів бренду ОСРС в Україні.

У нашому асортименті Ви знайдете модулі пам’яті ОСРС DDR4 та ОСРС DDR5, а також твердотільні накопичувачі ОСРС SSD різного формфактору й об’єму та зовнішні кишені до них.

Традиційні 2,5-дюймові OCPC SATA SSD-накопичувачі серії XTL-200 - це найдоступніший спосіб оптимізації роботи системи. Додавайте своєму ПК від 128 ГБ до 2 ТБ простору та збільшуйте швидкість завантаження програм та додатків.

Накопичувачі OCPC SSD M.2 з інтерфейсом PCIe 3x4 NVMe серії MFL-300 з великою пропускною здатністю та швидкодією допоможуть легко підвищити продуктивність ПК та збільшити об’єм сховища.

Високопродуктивні твердотільні накопичувачі OCPC серій MBL-400 та MBL-410 працюють за найшвидшим на даний час протоколом NVMe PCIe 4.0 та є ідеальним рішенням для прискорення системи.

Модулі пам’яті OCPC DDR4 серій X3TREME RGB, XTREME II та V-SERIES з частотою від 3200 до 4000 МГц та об’ємом від 8 до 32 ГБ створені для екстремальних геймерів, які потребують високої швидкості розгону та стабільної  продуктивності.

Окремої уваги заслуговують модулі пам’яті OCPC DDR5 флагмагської серії PISTA, яка розроблена для нового, 12-го, покоління процесорів Intel® Core™ та материнських плат на чіпсеті Z690. Вони працюють на частоті до 6600 МГц та здатні задовольнити потреби найвибагливіших гравців та оверлокерів.

Якщо Вам потрібен надійний офіційний постачальник OCPC в Україні, ми запрошуємо Вас до співпраці на взаємовигідних умовах. У нас Ви зможете купити гуртом товари OCPC з доставкою по Україні. Менеджери компанії допоможуть визначити ваші потреби і запропонують найвигідніші умови співпраці. Заповніть анкету дилера тут і ми вам зателефонуємо.