PHILIPS (монітори та дисплеї)

Про Компанію Philips

Philips - провідна компанія в галузі охорони здоров’я, орієнтована на поліпшення здоров’я людей та досягнення кращих результатів у сфері охорони здоров'я.  Штаб-квартира розташована в Нідерландах.

На сьогодні компанія є одним з найбільших виробників побутової електроніки у Європі. Будучи світовим лідером на ринку споживчих товарів, Philips задає нові стандарти в галузі розробки плоских дисплеїв, телевізорів та багатьох інших електроприладів.

Продукція Philips

Компанія виготовляє широкий ряд моніторів побутового і комерційного призначення. В процесі виробництва застосовуються новітні технології, що робить продукцію високоефективною у використанні.

Серед технологій, які застосовуються, є:

  • Ultra Wide Color - забезпечує ширший спектр кольорів, що робить зображення більш яскравим і реалістичним.
  • Технологія SoftBlue - зменшує шкідливий вплив коротких синіх світлових хвиль без зміни кольору або зображення дисплея. Дану технологію сертифіковано міжнародною організацією з перевірки TUV Rheinland .
  • Технологія AMD FreeSync – важлива для ігрової серії, пришвидшує частоту кадрів, запобігає затримці та призупиненню вводу за допомогою миші. Можна насолоджуватись більш плавною грою, що дає потрібну перевагу в боротьбі.