PHILIPS (монітори та дисплеї, ігрові аксесуари)

Про Компанію Philips

Philips - провідна компанія в галузі охорони здоров’я, орієнтована на поліпшення здоров’я людей та досягнення кращих результатів у сфері охорони здоров'я.  Штаб-квартира розташована в Нідерландах.

На сьогодні компанія є одним з найбільших виробників побутової електроніки у Європі. Будучи світовим лідером на ринку споживчих товарів, Philips задає нові стандарти в галузі розробки плоских дисплеїв, телевізорів та багатьох інших електроприладів.

Продукція Philips

Монітори та дисплеї

Компанія виготовляє широкий ряд моніторів побутового і комерційного призначення. В процесі виробництва застосовуються новітні технології, що робить продукцію високоефективною у використанні.

Серед технологій, які застосовуються, є:

  • Ultra Wide Color - забезпечує ширший спектр кольорів, що робить зображення більш яскравим і реалістичним.
  • Технологія SoftBlue - зменшує шкідливий вплив коротких синіх світлових хвиль без зміни кольору або зображення дисплея. Дану технологію сертифіковано міжнародною організацією з перевірки TUV Rheinland .
  • Технологія AMD FreeSync – важлива для ігрової серії, пришвидшує частоту кадрів, запобігає затримці та призупиненню вводу за допомогою миші. Можна насолоджуватись більш плавною грою, що дає потрібну перевагу в боротьбі.

Ігрові аксесуари

Philips пропонує високоякісні аксесуари для гравців-любителів та просунутих геймерів:

  • Ігрові гарнітури з мінімальною вагою та максимальним комфортом. Відмінна якість звуку в навушниках Philips забезпечує краще занурення в гру.
  • Ігрові миші з надійним та швидким клацанням, частотою опитування 1000 Гц, ергономічними функціями й підсвіткою RGB - усе це в поєднанні покращує гру.
  • Ігрові клавіатури з набором функцій для клавіатур, про які мріють гравці: механічні клавіші, NKRO та повна відсутність фантомного зображення, підсвітка та ергономічність.