PKCELL (батарейки та акумулятори)

Про компанію

Shenzhen PKCELL Battery Co. Ltd - провідний китайський виробник різних типів батарей, акумуляторів та зарядних пристроїв до них. Компанія займає чільне місце на ринку продажу алкалінових та літієвих батарей, нікель-металогідридних, нікель-кадмієвих та нікель-цинкових акумуляторів.

Shenzhen PKCELL Battery Co. Ltd розпочало свою діяльність у 1998 році у м. Шеньчжень і постійно нарощувало свої темпи виробництва. Сьогодні виробничі потужності PKCELL – це 18 високотехнологічних автоматичних ліній, які щорічно випускають понад 500 мільярдів одиниць продукції. У виробництві задіяно понад 400 висококваліфікованих працівників, у тому числі 50 менеджерів з контролю якості.

Кредо компанії полягає у забезпеченні користувачів екологічно чистим, економічно вигідним та енергоефективним продуктом. Висока якість продукції PKCELL підтверджена сертифікатами MSDS, ISO9001, CE, IEC, UL  та UN38.3.

Батареї PKCELL знайшли  широке застосування як у побутовій електроніці, так і в пристроях безпеки, GPS, медичному, морському та промисловому  обладнанні. Зростання споживацького попиту стало поштовхом для відкриття нових філій у трьох містах Китаю - Дунгуань, Чанша та Юнчжоу, а також у США та Канаді. Продукція компанії постачається в Австралію, країни Північної та Південної Америки, Середнього Сходу та Європи.

Продукція PKCELL

Компанія Техніка для бізнесу – офіційний дистриб’ютор товарів бренду PKCELL в Україні.

У нашому асортименті ви знайдете батарейки та акумулятори PKCELL  різних формфакторів, ємностей та хімічного складу. Вони вирізняються подовженим експлуатаційним терміном та високим рівнем безпеки.

Якщо вам потрібен надійний офіційний постачальник PKCELL в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. У нас ви зможете купити гуртом товари PKCELL з доставкою по Україні. Менеджери компанії допоможуть визначити ваші потреби і запропонують найвигідніші умови співпраці. Заповніть анкету дилера тут, і ми вам зателефонуємо.