Plustek

Про Компанію Plustek 

Компанія Plustek відома як постачальник рішень світового класу в сфері обробки зображень, спеціалізується на виробництві високоякісних сканерів. Заснована в 1986 році в Тайбеї, на Тайвані. Компанія Plustek динамічно розвивалася і незабаром заснувала філії в Німеччині та США.

Продукція Plustek 

Plustek пропонує широкий асортимент сканерів для домашнього, офісного та професійного використання. Завдяки чудовій якості і помірній ціні сканери Plustek користуються успіхом на ринку з оптимальним співвідношенням ціна / якість. Сканери Plustek широко відомі в Європі, вони постійно отримують нагороди преси та входять до групи лідерів за обсягами продажів.

В асортименті Plustek представлені різні за типом сканери:

  • Плівкові та фотосканери Plustek - апарати для оцифрування різних  форматів плівки від 35 мм.
  • Планшетні сканери Plustek з датчиками CCD або CIS та кнопками управління в один дотик. Завдяки цій функції забезпечується  високоякісне сканування різних документів, навіть  формату A3.
  • Високошвидкісні сканери Plustek, які підійдуть для юридичних фірм, страхових компаній, урядових установ та офісів. Вони розраховані на максимально можливе високе навантаження, що додатково дозволяє впровадити раціоналізацію та автоматизацію процесу управління документами.
  • Сканери для робочих груп Plustek – це  багатофункціональні потокові сканери, що забезпечують вищу якість та швидкість сканування, а також полегшують процес оцифрування документів і управління корпоративним інформаційним вмістом.
  • Професійні настільні сканери Plustek  підійдуть для ситуаційного сканування в невеликих офісах та домашніх умовах. Продуманий дизайн та функціонал персональних настільних сканерів дозволяє швидко і легко підключитися до офісних систем.
  • Портативні сканери Plustek – це сканери з  високою продуктивністю та якістю сканування. Відмінне рішення для тих, хто працює за межами офісу: торгові агенти, бізнесмени та, звичайно, для домашнього користування.
  • Мережеві сканери Plustek  дозволяють перетворити  паперові документи в електронні файли, які придатні для подальшої обробки інформації та   доступні для колективного користування.
  • Книжкові сканери Plustek з технологією усунення тіні SEE ™ (Shadow Elimination Element). Завдяки даній технології користувач отримує зображення без спотворень та затемнень уздовж палітурки книг або журналів.

Технології Plustek 

Компанія Plustek незмінно займає позицію технологічного лідера у виробництві сканерів, пропонуючи споживачам нові технології. Саме Plustek були розроблені та випущені: 1-й в світі інноваційний автономний сканер формату A3, супершвидкий сканер формату А3, компактний дуплекс сканер, планшетний сканер формату A5 тощо.

Plustek протягом багатьох років представляє революційно нові сканери чудової якості. Відповідати всім вимогам користувачів - головний пріоритет компанії Plustek. Це дозволяє компанії займати лідируючі позиції в індустрії виробництва сканерів.

Plustek є постійним володарем різних міжнародних нагород за якість, цінність і новаторство.

«Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб’ютор компанії Plustek в Україні представляє своїм партнерам широкий асортимент та вигідні умови співпраці.

Як стати дилером? 

Каталог

Завантаження

Каталог Plustek
Завантажити