Plustek

Про Компанію

Компанія Plustek відома як постачальник рішень світового класу в сфері обробки зображень, спеціалізується на виробництві високоякісних сканерів.

Компанія заснована в 1986 році в Тайбеї, на Тайвані. Компанія динамічно розвивалася і незабаром заснувала філії в Німеччині та США.

Продукція

Plustek пропонує широкий асортимент сканерів для домашнього, офісного та професійного використання. Завдяки чудовій якості і помірній ціні сканери Plustek користуються успіхом на ринку з оптимальним співвідношенням ціна / якість. Сканери Plustek широко відомі в Європі, вони постійно отримують нагороди преси та входять до групи лідерів за обсягами продажів.

Технології

Компанія Plustek незмінно займає позицію технологічного лідера у виробництві сканерів, пропонуючи споживачам нові технології. Саме Plustek були розроблені та випущені: 1-й в світі інноваційний автономний сканер формату A3, супершвидкий сканер формату А3, компактний дуплекс сканер, планшетний сканер формату A5 тощо.

Plustek протягом багатьох років представляє революційно нові сканери чудової якості. Відповідати всім вимогам користувачів - головний пріоритет компанії Plustek. Це дозволяє компанії займати лідируючі позиції в індустрії виробництва сканерів.

Plustek є постійним володарем різних міжнародних нагород за якість, цінність і новаторство.

Каталог

Завантаження

Каталог Plustek
Завантажити