Sandberg (Power Bank)

Про компанію

Компанія Sandberg була заснована в Данії у 1985 році. Sandberg спеціалізується на виробництві комп’ютерних та мобільних аксесуарів і виступає за якість та комфорт користувача.

Обираючи Sandberg користувачі отримують безпечний та сумлінно виготовлений продукт, який відповідає всім сучасним нормативним вимогам. Продукти виробляються субпідрядниками з дотриманням кодексу Sandberg для забезпечення сприятливих робочих умов та зниження впливу процесу виробництва та утилізації відходів на навколишнє середовище.

Продукція Sandberg представлена у 65 країнах світу.

Продукція Sandberg

Пропонуємо партнерам зарядні пристрої Sandberg – портативні акумулятори та сонячні панелі для їх живлення. Перевагами цих пристроїв є висока якість та простота використання.

Пристрої живлення Sandberg живляться від звичайних електричних розеток та/ або від сонячних панелей, що перетворюють сонячне світло на електрику. Усі пристрої Sandberg мають потужні акумулятори ємністю від 10 000 mAh і вище та різноманітні роз’єми в залежності від моделі. При виробництві повербанкків з сонячними панелями використовуються американські фотоелементи.