SAPPHIRE

Про компанію

Sapphire Technology – один із найбільших у світі виробників відеокарт на основі процесорів AMD Radeon. Бренд Sapphire відомий широким асортиментом відеокарт - від простих бюджетних відеокарт для офісних комп`ютерів до надпотужних професійних рішень, орієнтованих на кіберспортсменів, професіоналів, які працюють з графікою, майнерів та інших вимогливих користувачів.
 
Компанія розпочала свою діяльність у 2001 році в місті Гонконг. У 2005 році виробництво розширилось до 16 незалежних виробничих ліній, розміщених на площі 250000 м², а у 2007 році щомісячний обсяг випуску продукції вже становив 1,8 млн відеокарт. 
 
З 2019 року компанія почала поповнювати свій асортимент серіями відеокарт для майнінгу. Sapphire Technology запропонувала ряд графічних продуктів Compute GPU та серверних рішень для використання в технології блокчейн та комерційного майнінгу криптовалют.
 
Продукція бренду користується популярністю серед користувачів по всьому світу. Дистрибуційна мережа Sapphire Technology активно розвивається в країнах Європи, Північної та Південної Америки, Середнього та Далекого Сходу, в Австралії.
 
Компанія Техніка для бізнесу - офіційний дистриб’ютор Sapphire Technology в Україні.
 

Продукція Sapphire

Своїм партнерам ми пропонуємо великий вибір відеокарт Sapphire. Наш асортимент задовольнить потреби як любителів, так і професіоналів. 
 
Побудована на архітектурі AMD RDNA™ 3 ігрова серія Sapphire Nitro забезпечує приголомшливі візуальні ефекти при високій частоті кадрів в іграх і творчих додатках. Відеокарти серії Sapphire Nitro поєднали в собі оптимізований дизайн друкованої плати, вдосконалену систему живлення та інноваційні конструкції систем охолодження Vapor-X та Tri-X. 
 
Серія відеокарт Sapphire Nitro відкриє для вас неймовірні функції AI та безпрецедентне прискорення робочого процесу при низькому енергоспоживанні. Відчуйте переваги користування двома режимами BIOS та легкого перемикання між ними за допомогою програмного забезпечення TriXX. 
 
Більш бюджетне рішення, серія Sapphire Pulse, – це чудовий варіант для підвищення продуктивності апаратної платформи. Відеокарти серії Sapphire Pulse  подарують незабутній ігровий досвід за доступну ціну. 
 
Відеокарти бренду Sapphire – це відмінна енергоефективність, висока продуктивність та стабільність.
 
Якщо вам потрібен надійний офіційний постачальник товарів компанії Sapphire Technology в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. Ставайте партнером компанії «Техніка для бізнесу» та здійснюйте гуртову закупівлю з доставкою по Україні продукції бренду Sapphire. Наші спеціалісти нададуть кваліфіковану консультацію та допоможуть підібрати потрібний товар.  Заповніть анкету дилера тут, і ми вам зателефонуємо.
 

Каталог