SteelSeries

Про компанію

SteelSeries – європейська компанія з виробництва ігрових аксесуарів преміумкласу, заснована в Данії у 2001 році.

Діяльність компанії направлена на безпрецедентне розширення професійних можливостей геймерів та постійний розвиток індустрії відеоігор.

SteelSeries - багаторічний спонсор найбільш успішних кіберспортивних команд та соло-гравців. Партнерство бренду з найкращими кіберспортсменами світу дає можливість створювати продукт, який обирають переможці.

Компанія Техніка для бізнесу - офіційний дистриб’ютор товарів торгової марки SteelSeries в Україні. Ми пропонуємо широкий асортимент аксесуарів для геймерів - ігрові гарнітури , акустичні системи, ігрові клавіатури, мишки, геймпади та багато іншого.

Продукція

Поринайте у світ улюблених ігор та здобувайте першість у змаганнях з ігровими гарнітурами SteelSeries Arctis Nova. Високоякісні драйвери High Fidelity та програмне рішення Sonar забезпечують неперевершену якість звуку, відтворюють 3D аудіо та створюють ефект присутності. Mікрофон ClearCast із технологією шумозаглушення передає кришталево чистий голос.

Легка ергономічна конструкція ComfortMax з м’яким оголів’ям та поворотними дихаючими амбушурами із піни AirWeave робить гарнітури SteelSeries зручними для тривалого користування.

GameDAC - сертифікований Hi-Res звуковий підсилювач для ігор, з яким ви отримаєте цілком новий ігровий досвід. Він усуває затримки та підвищує роздільну здатність аудіо. Функція Multi-System Connect дозволяє перемикатись між ПК, Mac, PlayStation або Switch одним натисканням кнопки.

Стильні та потужні акустичні системі SteelSeries Arena - це новий рівень звучання, який перенесе вас на епічну ігрову арену. Здійснюйте налаштування аудіо, використовуючи 10-смуговий параметричний еквалайзер та отримуйте кришталево чистий звук з глибокими басами.

Ігрові клавіатури SteelSeries миттєво перетворять усі натискання в ігрові дії. Запатентовані оптико-магнітні перемикачі з технологією Rapid Trigger, дають можливість налаштовувати відстань спрацьовування кожної клавіші окремо. Вони підтримують діапазон спрацьовування від 0,1 до 4,0 мм з точністю 0,1 мм.

Ігрові мишки SteelSeries з високочутливими сенсорами відстежуватимуть ваші рухи з точністю до пікселя, навіть при похилих рухах. Перфорований корпус мишок серії Aerox полегшує конструкцію та пришвидшує реакцію.

Бездротова технологія передачі даних Quantum 2.0 Wireless забезпечує стабільне з’єднання та швидкий обмін даними.

Геймпади SteelSeries – це повний контроль в іграх на пристроях Android, Microsoft Windows та Chromebook. SteelSeries пропонує як спеціалізовані для пристроїв Apple геймпади, так і мультиплатформенні рішення (для ПК, пристроїв Android, PlayStation та XBox).

Новинки SteelSeries вже в наявності на нашому складі та доступні для замовлення.

 

Якщо вам потрібен надійний офіційний постачальник товарів SteelSeries в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. Ставайте партнером компанії «Техніка для бізнесу» та здійснюйте гуртову закупівлю з доставкою по Україні продукції бренду SteelSeries. Наші спеціалісти нададуть кваліфіковану консультацію та допоможуть підібрати потрібний товар.  Заповніть анкету дилера тут, і ми вам зателефонуємо.