Teclast (планшети)

Про компанію

Teclast – досвідчений китайський виробник побутової електроніки та аксесуарів до неї, який розпочав свою діяльність у 1999 році.

Концепція бренду «To let more people enjoy digital life» полягає у відкритті можливостей цифрових технологій для все більшої кількості людей. З часу заснування Teclast безперервно працює над дотриманням цієї концепції - клієнтська база компанії щорічно зростає на понад 8 мільйонів користувачів.

Бренд вийшов на міжнародний ринок у 2015 році та розвинув потужну маркетингову мережу у більш ніж 140 країнах світу. Станом на сьогодні доступ до продукції та послуг компанії відкритий вже для 200 мільйонів клієнтів.

Teclast здійснює понад 1500 прямих поставок продукції по всьому світу, що забезпечує постійне зростання його частки на світовому ринку побутової електроніки.

Продукція бренду займає високі позиції на таких глобальних платформах електронної комерції як Amazon, AliExpress, Shopee. У 2020 році Teclast вийшов на ринок Південно-Східної Азії та посів друге місце у списку споживчої електроніки на маркетплейсі Lazada.

Teclast акцентує свою увагу на нових розробках, компанія володіє трьома найсучаснішими науково-дослідними центрами. Як результат - 276 національних патентів в Китаї за останнє десятиліття, у тому числі 126 патентів на корисні моделі та винаходи та 32 авторські права на програмне забезпечення.

Сетрифікований ISO 9001 Teclast орієнтований на виробництво якісного та надійного цифрового продукту. Компанія започаткувала такі стандарти тестування як "tablet computer memory capacity analysis system" та "USB interface class mobile power supply technical requirements", що позитивно вплинуло на галузь вцілому. 

Компанія Техніка для бізнесу - офіційний дистриб’ютор Teclast в Україні.

ПродукціяTeclast

У нашому асортименті Ви знайдете планшети Teclast з діагоналлю 10,1 - 12 дюймів у тонкому, приємному на дотик металевому корпусі. Вони працюють на основі операційної системи Android, яка забезпечує належний захист даних та пропонує багато додаткових можливостей.  

Оснащені надійними процесорами MediaTek чи UNISOC та швидкою оперативною пам’яттю, вони дозволять вам ефективно працювати в багатозадачному режимі.

Планшети пропонують об’ємне сховище для зберігання файлів, яке можна додатково збільшити, використовуючи карти Micro SD об’ємом до 1 ТБ.

Сучасні сенсорні екрани з широким кутом огляду відтворюють яскраве реалістичне зображення, а вбудовані стереодинаміки дарують чистий та виразний звук.

Будьте завжди на зв’язку зі своїми друзями - дводіапазонний Wi-Fi та технологія Bluetooth відкриють для вас чудовий досвід спілкування та обміну даними.

Планшети Teclast підтримують навігаційні системи GPS, GLOSSNAS та Galileo та інші, для того щоб Ви завжди змогли обрати для себе оптимальний напрямок руху.

Якщо вам потрібен надійний офіційний постачальник електроніки та аксесуарів Teclast в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. Ставайте партнером компанії «Техніка для бізнесу» та здійснюйте гуртову закупівлю з доставкою по Україні продукції бренду Teclast. Наші спеціалісти нададуть кваліфіковану консультацію та допоможуть підібрати потрібний товар.  Заповніть анкету дилера тут і ми вам зателефонуємо.