Ugoos (TV медіаплеєри)

Про компанію

Ugoos Industrial Co., Ltd. – китайська компанія, яка спеціалізується на виробництві Android TВ-медіаплеєрів та інших мультимедійних пристроїв для телевізорів на базі операційної системи Android.

У 2011 році компанія розробила першу у світі ТВ-приставку Android з двоядерним процесором та змогла відчутно розширити функціонал телевізора. Сьогодні телевізійне обладнання Ugoos дозволяє запускати програми Android, отримувати доступ до різноманітних мультимедійних послуг безпосередньо на телевізорі, транслювати вміст із зовнішніх пристроїв.

Високотехнологічні рішення від таких виробників як RockChip и Amlogic SoC у поєднанні з інноваційними програмними рішеннями дозволили Ugoos розробити надійний та багатофункціональний продукт, який задовольняє потреби різних користувачів.

Android TВ-медіаплеєри Ugoos здобули популярність по всьому світу. Вони користуються попитом у країнах Південно-Східної та Центральної Азії, Австралії, Близького Сходу, Африки, Південної Америки, США та Європи. Вся продукція Ugoos строго відповідає стандартам якості та сертифікації, таким як CE, FCC і RoHS.

Техніка для бізнесу – офіційний дистриб’ютор товарів бренду Ugoos в Україні.

Продукція Ugoos

Пропонуємо до вашої уваги TВ-медіаплеєри Ugoos модельного ряду Ugoos X4 (Ugoos X4 PRO, Ugoos X4 PLUS) та Ugoos X4Q (Ugoos X4Q PRO, Ugoos X4Q PLUS, X4Q CUBE).

Телевізійні приставки Ugoos працюють на базі потужних чотириядерних процесорів Amlogic S905X4 та підтримують найбільш популярні стандарти кодування відео та аудіо, що дає змогу відтворювати контент у роздільній здатності 4К при 60 Гц, а також у форматі 3D.

Медіаплеєри оснащені Wi-Fi та Bluetooth модулями, а також роз’ємами RJ-45. Вони сумісні з будь-якими моделями телевізорів та легко інтегруються у домашні мережі. 

Зручний інтерфейс на основі операційної системи Android 11 надає доступ до великої кількості додатків -  ви зможете управляти файлами, переглядати відео та шукати необхідну інформацію через різні пошукові системи.

Якщо вам потрібен надійний офіційний постачальник Ugoos в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. У нас ви зможете здійснити гуртову закупівлю товарів Ugoos з доставкою по Україні. Менеджери компанії допоможуть визначити ваші потреби та запропонують найвигідніші умови співпраці. Заповніть анкету дилера тут, і ми вам зателефонуємо.

Каталог