UGREEN

Про компанію UGREEN

UGREEN – це оптимальне поєднання досвіду та інновацій. Бренд цифрових аксесуарів належить до Ugreen Group Limited з розташуванням в Шеньчжені, Гуандун та представлений у понад 100 країнах світу. З моменту заснування компанії у 2012 році виробник присвятив себе створенню споживчих електронних пристроїв та аксесуарів з провідними технологічними інноваціями та забезпечив їх доступність широкому колу споживачів. Орієнтована на користувача філософія проходить через дослідження та розробки, дизайн, виробництво, продаж та маркетинг, а також обслуговування клієнтів. Головна цінність компанії – бути орієнтованим на користувача,  застосовуючи інноваційні технології.

Значна частина щорічного бюджету компанії інвестується у дослідження та власні розробки. Це пов’язано з тим, що в UGREEN надають великого значення творчому  підходу до продукції та інновацій.

Продукція UGREEN

Бренду UGREEN довіряють понад 40 мільйонів користувачів по всьому світу. Асортимент виробника включає в себе зарядні пристрої, аксесуари для мобільних телефонів, комп'ютерів, аксесуари для дому та автомобіля. UGREEN прагне забезпечити клієнтам максимальну якість, підкріплену першокласним сервісом.

Принцип дизайну продукції UGREEN - простота, легкість у використанні та турбота про комфорт користувача.

"Техніка для бізнесу" - офіційний дистриб'ютор UGREEN в Україні.

Ми пропонуємо своїм партнерам широкий асортимент комп'ютерної техніки, сертифіковане виробництво ПК та вигідні умови співпраці.

Як стати дилером?