VTOMAN

Про компанію

VTOMAN — світовий бренд, відомий своїми портативними електростанціями, сонячними панелями, літієвими акумуляторами та автомобільними електроінструментами.

Місією компанії є відкриття нових можливостей для використання зеленої енергетики. Відтак, з часу свого заснування, 2011 року, VTOMAN займається розробкою продуктів, які сприяють використанню чистої енергії в різних галузях життя.

Бізнес-філософія «Make Your Driving and Life Easier» націлює компанію на створення безпечного, зручного в користуванні та екологічно чистого продукту.

Інноваційні технологічні рішення VTOMAN отримали сотні патентів. Продукція VTOMAN вирізняється своїми унікальними функціями та власними технологіями, які покликані зробити життя користувачів комфортнішим без шкоди для довкілля.

Продукція бренду користується популярністю по всьому світу. Дистрибуційна мережа VTOMAN активно розвивається в країнах Північної Америки, Європи, Австралії, Азії.

Компанія Техніка для бізнесу - офіційний дистриб’ютор VTOMAN в Україні.

Продукція

Своїм партнерам ми пропонуємо зарядні станції VTOMAN та додаткові батареї до них.

Зарядні станції VTOMAN серій Jump та FlashSpeed – це надійне резервне джерело енергії із чистою синусоїдою, яким ви можете користуватись як в домашніх, так і в польових умовах. Вони працюють на основі стійких до високих температур LFP акумуляторів преміумкласу, які витримують понад 3000 зарядних циклів, а це - близько 10 років роботи.

Станції оснащені великою кількістю роз’ємів – заряджайте водночас від 9 до 12 пристроїв.

Ексклюзивна технологія V-Starting дозволяє використовувати зарядні станції VTOMAN в якості пускових пристроїв для автомобіля, а технологія V-Beyond робить станції сумісними з енергоємними електроприладами, адже з цією технологією вони витримують пікову потужність більшу за номінальну.

Інноваційна захисна система LIFEBMS™® об'єднує 10 комплексних засобів захисту та забезпечує чудову продуктивність і довговічність акумулятора.

Поповнити заряд електростанцій VTOMAN Jump та VTOMAN FlashSpeed можна різними способами: за допомогою сонячних панелей, через розетку змінного струму від електромережі, або від автомобільного прикурювача. Функція Power through дозволяє одночасно заряджати станцію та підключені до неї електропристрої.

Збільшуйте ємність станцій, використовуючи додаткові акумулятори VTOMAN.

Якщо вам потрібен надійний офіційний постачальник товарів компанії VTOMAN в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. Ставайте партнером компанії «Техніка для бізнесу» та здійснюйте гуртову закупівлю з доставкою по Україні продукції бренду VTOMAN. Наші спеціалісти нададуть кваліфіковану консультацію та допоможуть підібрати потрібний товар. Заповніть анкету дилера тут, і ми вам зателефонуємо.