XILENCE

Про Компанію

Xilence Technology Co. - німецько-китайська компанія, яка заснована в 2003 році . На сьогоднішній день вона є визнаним експертом в сфері систем охолодження та зниження рівня шуму персональних комп’ютерів і ноутбуків.

Продукція

Асортимент продукції включає корпуси, блоки живлення та вентилятори для корпусів, ноутбуків, центральних процесорів, жорстких дисків, відеокарт і оперативної пам’яті.
 
Розробники та інженери Xilence прагнуть зробити комп'ютери максимально тихими та енергоефективними, незважаючи на збільшення обчислювальної потужності і графічної продуктивності.
 
Компанія Xilence  робить свій внесок не лише у створення більш зручних комп’ютерних технологій, але й намагається максимально зменшити рівень шуму та теплової емісії, заощадити енергію та захистити навколишнє середовище. Це стосується не тільки самих продуктів Xilence, але і процесу їх виробництва, який відповідає найсучаснішим екологічним стандартам. Ці удосконалення в області нових технологій досягаються в результаті спільної діяльності європейських і азіатських інженерів.