Xprinter

Про компанію

Xprinter Group – провідний китайський виробник термопринтерів, який розпочав свою діяльність у 2002 році у місті Гуанжоу. Підприємство спеціалізується на виробництві POS-принтерів, термопринтерів чеків, етикеток та штрих-кодів, матричних та портативних принтерів.

Принтери Xprinter знайшли широке застосування на підприємствах роздрібної торгівлі та громадського харчування, у готельному бізнесі, транспорті, медицині, логістиці та інших галузях.

У своїй діяльності компанія націлена на проведення безперервних досліджень та застосування трансцендентних технологій. Саме такий підхід сформував основну мету Xprinter - виготовлення надійного та інноваційного продукту для задоволення потреб користувачів.

Світове визнання бренду Xprinter стало результатом наполегливої праці понад двох тисяч висококваліфікованих співробітників. У своїй скарбничці досягнень компанія має більше ста національних патентів та сертифікати якості CCC, CE, FCC, RoHS та ISO9001.

Продукція Xprinter користується популярністю у понад 130 країнах світу. Згідно з даними аналітичної агенції International Data Corporation (IDC) впродовж 2016-2020 років Xprinter  посів перше місце в Китаї за обсягом відвантажених продуктів та друге місце у світі за кількістю проданих  термопринтерів.

На сьогоднішній день Xprinter Group випускає товари власної розробки як під своїм брендом (ОЕМ), так і для інших торгових марок (ODM).

Техніка для бізнесу - офіційний дистриб’ютор Xprinter в Україні.

Продукція

Своїм партнерам ми пропонуємо гуртовий продаж продукції Xprinter. У нашому асортименті ви знайдете друкарки чеків Xprinter (XP-C58H, XP-58IIL, XP-58IIZ, XP-58IIK, XP-Q804S, XP-Q838L), друкарки етикеток Xprinter (XP-370B, XP-420B) та друкарки штрих кодів Xprinter (XP-H500B, XP-H500E).

Друкарки Xprinter не потребують чорнильних картриджів чи тонерів, вони вирізняються високою швидкістю та якістю друку, простотою в користуванні та тривалим експлуатаційним терміном.

Запропоновані нами друкарки мають різну ширину стрічки (58 мм, 76 мм, 80 мм, 118 мм) та швидкість друку (від 90 до 260 мм/с). Їхнє підключення здійснюється різними способами ( USB+Serial, USB+LAN, USB+Serial+LAN).

Обладнання Xprinter допоможе легко оптимізувати робочий процес, дозволить заощадити час та зменшити витрати на обслуговування.

Якщо вам потрібен надійний офіційний постачальник електроніки та аксесуарів Xprinter в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. Ставайте партнером компанії «Техніка для бізнесу» та здійснюйте гуртову закупівлю з доставкою по Україні продукції бренду Xprinter. Наші спеціалісти нададуть кваліфіковану консультацію та допоможуть підібрати потрібний товар.  Заповніть анкету дилера тут, і ми вам зателефонуємо.