XTRIKE ME (аксесуари)

Про компанію

XTRIKE ME - молодий китайський бренд сучасних ігрових аксесуарів. Компанія пропонує широкий вибір ігрових клавіатур, мишок, геймпадів, гарнітур, акустичних систем, стрім-мікрофонів, ігрових поверхонь, крісел та столів.

Стрімкий розвиток галузі комп’ютерних ігор та постійно зростаючі потреби користувачів визначили місію компанії – безперервний моніторинг та актуалізація ринкових запитів, проведення досліджень та впровадження інноваційних технологій при виробництві товарів для геймерів. 

Виробник активно співпрацює з такими титанами ринку електроніки, як LG, Huawei, MSI, Acer, Philips, Benq, Xiaomi, AOC, Samsung, Dell, Lenovo, Asus. Компанія щорічно представляє свою продукцію на міжнародних виставках CES, CBEIL і IFA.

Ігрові аксесуари XTRIKE ME здобули популярність серед геймерів по всьому світу, компанія обслуговує торгову мережу у понад 70 країнах світу.  

Продукція XTRIKE ME

Компанія Техніка для бізнесу – офіційний дистриб’ютор товарів бренду XTRIKE ME в Україні.

У нашому асортименті ви знайдете широкий вибір ігрових аксесуарів XTRIKE ME: ігрові клавіатури, мишки, геймпади, гарнітури, динаміки, стрім-мікрофони, ігрові поверхні, підставки для ноутбуків, крісла та столи. Уся продукція XTRIKE ME – це поєднання високої якості, сучасного дизайну та доступної ціни.

Якщо вам потрібен надійний офіційний постачальник XTRIKE ME в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. У нас ви зможете купити гуртом товари XTRIKE ME з доставкою по Україні. Менеджери компанії допоможуть визначити ваші потреби і запропонують найвигідніші умови співпраці. Заповніть анкету дилера тут, і ми вам зателефонуємо.