Zendure (портативні електростанції)

Про компанію

Zendure — один зі стартапів EnergyTech, що швидко зростає. Розташовується у технологічних центрах Кремнієвої долини (США) та Кремнієвої долини Великої затоки (Китай та Японія).

Виробник прагне демократизувати новітню технологію EnergyTech та доставляти екологічно-чисту й доступну електроенергію за допомогою пристроїв, придатних для роботи в мережі та поза нею.

З 2013 року виробник неодноразово відзначений нагородами за універсальність та екологічність своїх рішень у галузі мобільних акумуляторів, портативних електростанцій і рішень для накопичення енергії для дому.

Сьогодні виробник може похвалитися своїми новими розробками в напрямку портативних джерел живлення в серіях SuperMini, SuperTank Pro, Super Base Pro та домашньою стаціонарною системою накопичення енергії Super Base V. Також виробник має значні напрацювання в таких напрямках, як батареї для супутників, панелі розумного будинку, розумна розетка, зарядний пристрій для електромобілів і програма дистанційного керування енергією з мобільного додатку.

Продукція Zendure

Виробник пропонує пристрої, що допоможуть пережити блекаут та можуть живити обігрівач, холодильник, фен, кавомашину та навіть електромобіль – портативні електростанції Zendure SuperBase Pro 2000, які можна зарядити від стандартної розетки, сонячних батарей та портативних генераторів. Електростанція підходить для використання у квартирі та на вулиці.

Компанія Техніка для бізнесу - офіційний дистриб'ютор зарядних електростанцій Zendure в Україні. Якщо вам потрібен постачальник альтернативних джерел енергії ми запрошуємо дилерів до співпраці на взаємовигідних умовах.