24 листопада 2016 року у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулась ІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Інформаційна безпека в сучасному суспільстві»

24 / 11 / 2016

«Техніка для бізнесу» люб’язно відгукнулася на запрошення від організаторів семінару. Фахівці нашої компанії підготували доповідь на тему «Концепція розвитку інформаційної безпеки».

В ході конференції розглядалися питання  управління інформаційною безпекою, інформаційної безпеки комп'ютерних мереж, технічного захисту інформації, інформаційної безпеки банківських структур, обговорювалися аспекти  розвитку систем безпеки в розрізі співпраці профільних інститутів та бізнес середовища, як синергію наукового підґрунтя та практичного досвіду.

У програмний комітет конференції входили професори, доктори наук  та провідні фахівці з питань інформаційної безпеки з Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Національного університету «Львівська політехніка», Politechnika Krakowska, Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут», Akademia Techniczno-Humanistyczna  (Bielsko-Biała, Polska).

\"\"

Загалом в конференції прийняли участь професори, доценти, викладачі, аспіранти та ад’юнкти, студенти та курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Національного університету «Львівська політехніка», Вінницького технічного університету, Львівського інституту банківської справи УБС НБУ, Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя, Національної академії ДПСУ ім. Б. Хмельницького, Університету в Бєльську-Бялій (Республіка Польща), Львівського торгівельно-економічного університету, Національного університету харчових технологій, Національного університету цивільного захисту.

Учасники конференції приділили багато уваги питанням захищеності кіберпростору, сучасним кіберзагрозам та проблематиці вирішення питань кібербезпеки України.

Ми вважаємо, така співпраця має дати свої плоди - привести до якіснішого ефекту від практичного застосування новітніх розробок на базі Університету та, як наслідок, до професійної підготовки майбутніх кадрів.