28-дюймовий монітор Philips 288P6LJEB 4K UltraClear UHD Display з підтримкою 4K Ultra HD

24 / 06 / 2014

Компанія MMD, що є офіційним партнером Philips Monitors, анонсувала появу нового дисплея - Philips 288P6LJEB 4K UltraClear UHD Display. Відмінною особливістю цієї 28-дюймової новинки є підтримка роздільної здатності 4K Ultra HD (3840 х 2160 пікселів), що забезпечує чітку і якісну картинку. До того ж швидкість реакції її матриці -  1 мс. У поєднанні з ексклюзивною технологією прискорення відгуку Philips SmartResponse, що дозволяє підлаштовувати час відгуку екрану під конкретний додаток, на гравців і любителів кіно чекає просто неймовірна картинка: яскрава, соковита і начисто позбавлена сіпань, артефактів або розмитості.
Підтримка ультрависокої роздільної здатності монітором Philips 288P6LJEB 4K UltraClear UHD Display також позитивним чином відображається на наявності вільного простору: користувачі зможуть розмістити кілька вікон одночасно або ж охопити більший простір, наприклад, в CAD-системах.
Серед додаткових переваг моделі Philips 288P6LJEB 4K UltraClear UHD Display слід виділити:

- підтримку технології MultiView, яка дозволяє підключати два джерела сигналу одночасно;
- наявність широкого набору відеопортів (DisplayPort, D-Sub, HDMI, DVI);
- можливість використання порту HDMI для підключення MHL-сумісних пристроїв (смартфонів, планшетів);
- підтримку додаткових інтерфейсів (USB 3.0, USB 2.0, аудіовиходів);
- наявність функціональної підставки, яка дозволяє змінювати положення екрану по висоті і повертати його в різних площинах (функції Swivel і Pivot), а також зручно  розподілити з'єднувальні кабелі.

Новинка вже з'явився на ринку, тож «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор моніторів Philips в Україні, незабаром зможемо потішити зацікавлених користувачів новинкою за привабливою ціною!

\"\"