3 Mpix SpeedDome ActiveCam AC - D6034IR10: панорамне відеоспостереження в світлі ІЧ-променів!

23 / 12 / 2013

Розробник і постачальник професійних рішень, компанія DSSL, анонсує нову 3 Mpix швидкісну поворотну IP-відеокамеру ActiveCam AC - D6034IR10, здатну здійснювати панорамний відеоконтроль територій не тільки за наявності природного або додаткового освітлення, але й у повній темряві.
Новинка побудована на базі 1/3-дюймової CMOS-матриці з високою чутливістю 0.05/0.005 Люкс при F1.6 і з максимальною роздільною здатністю 2048х1536 пікселів та частотою кадрів в секунду 15Fps, починаючи з 1080p і нижче 25Fps.
Пристрій підтримує режим роботи «день / ніч» та оснащений механічним ІЧ -фільтром для корекції передачі кольору в світлий час доби і підвищення рівня чутливості в темний.
Також відбувається підтримка DualStream, призначеного для зниження навантаження на відеореєстратор і мережу. Стиснення відео відбувається прогресивним кодеком H.264. Наявність мікрофонного входу та лінійного виходу дозволяють реєструвати звукові повідомлення і організовувати двосторонній аудіозв'язок з місцем інсталяції приладу.
PTZ -камера обладнана слотом для встановлення карт пам'яті стандарту microSD об'ємом до 32 Гб, що подвоює надійність збереження знятих відеоматеріалів. Серед наявних інтерфейсів: стандартний мережевий роз'єм RJ- 45, порт RS- 485, BNC-роз'єм аналогового відеовиходу, тривожні входи/виходи ( 7 / 2 ), аудіо вхід / вихід і роз'єм для підключення 24 V джерела живлення. Максимальна споживана потужність моделі з ввімкненим нагрівачем і ІЧ-підсвічуванням становить 35 Вт, допустимий рівень вологості - 90 %.
Новинка може використовуватись в системах безпеки військових, культурних та інших важливих об'єктів, здійснювати відеоконтроль в місцях великого скупчення людей, у спортивно-розважальних та торгових комплексах, концертних і виставкових залах.
Для реалізації комплексних проектів на базі цієї або іншої продукції, звертайтесь до фахівців компанії «Техніка для бізнесу», що готові до втілення найскладніших рішень для безпеки та ефективної роботи підприємства!