3 причини під’єднати монітор до ноутбука

10 / 02 / 2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Багатозадачність. Під’єднавши додатковий дисплей до ноутбука, ви отримаєте 2 окремі робочі столи. Таким чином,  можна одночасно працювати в кількох додатках, з таблицями Excel або програмувати без зайвих перемикань між вікнами. Таке сполучення є зручним для перегляду навчальних відеороликів в одному екрані та виконання практичних завдань в іншому. І навіть відпочивати зручно: в одному екрані можна дивитися фільм, а в іншому листуватися з друзями.

Збільшення робочої площі. Після підключення монітора до ноутбука ви розширите обсяг доступного простору екрана в кілька разів. Геймери отримають значно більше задоволення від гри на великому екрані, а для таких спеціалістів  як фотографи, архітектори і дизайнери з’являється можливість пропрацювати найдрібніші графічні деталі. Наприклад, BENQ пропонує користувачам універсальне недороге рішення – монітор GW2480L 23.8" для повсякденних задач. «Родзинкою» моніторів BENQ є оснащення екранів низкою  технологій для захисту зору - Low Blue Light, Flicker Free, Brightness Intelligence.

Ергономіка. Додатковий монітор можна розташовувати не лише на столі, а й закріпити у зручному місці за допомогою кріплення. Таким чином,  можна дещо розвантажити шийний відділ хребта. Серед користувачів, які цінують комфорт, популярності набув енергоефективний РК монітор Philips 241B7QGJEB/00, який має ергономічну підставку з регулюванням висоти, нахилу та оберту.

Який би ноутбук чи монітор ви не обрали для себе, союз двох пристроїв надасть вам безліч переваг, зберігши при цьому мобільність ноутбука і масштабованість, яку надає монітор.

Техніка для бізнесу є офіційним дистриб’ютором провідних світових брендів моніторів. У нашому асортименті є дисплеї для домашнього використання, ігор, хобі, навчання та для офісної роботи. Асортимент представлений бюджетними моделями, моніторами середнього цінового сегмента і моніторами бізнес-класу