32-дюймовий монітор Philips з роздільною здатністю Ultra HD

02 / 07 / 2015

Компанія MMD, лідер в галузі інноваційних технологій та володар прав на бренд Philips Monitors, представляє новий 32-дюймовий дисплей BDM3275UP з роздільною здатністю 4К (UHD).

Тепер користувачі можуть дивитися фільми та грати, насолоджуючись чітким зображенням, на якому видно кожну деталь. Новинка Philips також зробить більш продуктивною роботу в графічних редакторах та програмах для обробки відео.

Дисплей BDM3275UP отримав роздільну здатність 3840x2160 пікселів. Щільність пікселів тут в чотири рази перевищує аналогічні показники моніторів Full HD (1920xі1080), тому зображення в чотири рази чіткіше. У лінійці 4K-дисплеїв Philips вже є пристрої з діагоналлю 28 і 40 дюймів, тому нова 32-дюймова модель гармонійно доповнить асортимент бренду.

\"\"

BDM3275UP забезпечує висококласну картинку з глибиною кольору 10 біт і природною передачею кольору без різких переходів. Технологія Philips, що усуває мерехтіння, регулює яскравість і зменшує навантаження на очі. В основі монітору лежить панель типу IPS-AHVA: вона забезпечує широкий кут огляду 178 градусів, тому якість зображення не буде залежати від положення користувача.

Монітор оснащений широким набором інтерфейсів. У пристрої є роз'єм Display Port для передачі даних зі швидкістю до 10,8 Гб/с, порт MHL для відтворення мобільного контенту та паралельної зарядки ґаджетів, а також універсальні інтерфейси HDMI та USB 3.0. Новий дисплей підключається до цифрових джерел з високою пропускною здатністю, тому користувач зможе дивитися нестислі фільми та відеоролики з нульовою затримкою з роздільною здатністю UHD 4K. Вбудовані динаміки відтворюють звук хорошої якості, який відмінно доповнює візуальну картинку. Дисплей може працювати в режимі MultiView та транслювати відео з двох джерел (наприклад, ПК і ноутбука) у різних частинах екрану. Висока щільність пікселів в роздільній здатності UltraClear 4K робить зображення чітким у кожному вікні.

Philips BDM3275UP оснащений ергономічною підставкою Smart ErgoBase, за допомогою якої регулюється поворот, висота та кут нахилу дисплея: користувач може комфортно працювати за комп'ютером протягом тривалого часу. Також підставка дозволяє акуратно прокласти кабелі, аби підтримувати порядок на робочому столі.

\"\"

Дисплей BDM3275UP вже з'явився на ринку і «Техніка для бізнесу» – офіційний дистриб'ютор моніторів Philips в Україні, зможе задовільнити зацікавлених користувачів новинкою за привабливою ціною!