Техніка для бізнесу - офіційний дистриб'ютор Baseus

19 / 05 / 2021

Компанія Техніка для бізнесу підписала дистрибуційну угоду з компанією Baseus – виробником побутової електроніки. В рамках цієї угоди наша компанія відтепер забезпечує офіційну дистрибуцію товарів Baseus на території України.

ТМ Baseus поєднує в собі наукові дослідження, розробку, виробництво та продаж побутової електроніки під керівництвом компанії Shenzhen Baseus Technology Co., Ltd., яка була заснована у 2011 році. Назва «Baseus» походить від гасла бренду Base on user, що означає, що бренд мислить з точки зору користувачів, а продукція має високу естетичну та практичну цінність.

Цей бренд завжди дотримувався дизайнерських інновацій та практичної естетики. Виробник побутової електроніки зосереджений на інтеграції нових технологій, екологічно чистих матеріалів та елементів моди в дизайн продукту.

Окрім інноваційних можливостей Baseus також зосереджується на технічній міцності та високій якості продукції, залучаючи технічних партнерів у різних сферах та розробляючи спільно з ними більш конкурентоспроможні продукти.

Компанія Техніка для бізнесу запрошує до співпраці та пропонує відмінні умови партнерства. Якщо ви ще не з нами, реєструйтеся тут.