Робот-пилососи Kyvol: який пилосос обрати у 2022 році?

05 / 07 / 2022

Робот-пилососи є доволі «молодим» продуктом серед побутових пристроїв. Наразі на ринку побутової техніки представлена велика кількість різноманітних моделей, але користувачам легко розгубитися, коли постає питання, який купити робот-пилосос. Тому варто розуміти, чим одна модель робота відрізняється від іншої.

Якщо відкинути «безіменний» Китай та наддорогу інноваційну техніку, розумно зупинитися на лінійці робот-пилососів Cybovac молодого бренду Kyvol, котрий є в нашому дистрибуційному портфелі.

Робот-пилососи Kyvol представлені лінійкою з п’ятьох моделей:

Кожна з цих моделей має свій певний набір функцій, але більшість з них є характерними для всіх пристроїв модельного ряду Kyvol. Розглянемо найважливіші характеристики, які потрібно взяти до уваги при виборі робота-помічника.

 

Габарити

Одним з ключових параметрів, котрим може похвалитися робот-пилосос для квартири, це його габарити, які напряму пов’язані з габаритами меблів і висотою ніш під ними. Висота усіх пристроїв з лінійки Cybovac становить 7,2-7,3 см. Це робить їх «всепрохідними». А лаконічний привабливий дизайн дає можливість органічно «вписатись» до будь-якого інтер’єру.

 

Потужність всмоктування

Для повсякденного прибирання достатньо потужності від 1000-1500 Па. З прибиранням на звичайному паркеті або лінолеумі впораються робот-пилососи навіть з мінімальною потужністю. Але якщо передбачається прибирання оселі з шерстю домашніх улюбленців або потрібен робот-пилосос для килимів з низьким та середнім ворсом, то варто обирати моделі з більшою потужністю всмоктування. Для килимів із високим ворсом варто використовувати класичні пилососи або інший спосіб очищення.

Кожна з моделей Kyvol відмінно прибирає плитку, паркет, лінолеум, ламінат, ковролін та килими з низьким та середнім ворсом. Окрім інтелектуального вакуумного прибирання, моделі Cybovac Е31 та Cybovac D6 відмінно пораються і з вологим прибиранням.

 

Ємність акумулятору та час роботи

Чим більша ємність батареї, тим більший час працюватиме робот-пилосос і тим більшу площу оселі він встигне прибрати. Крім об’єму акумулятора на тривалість роботи пилососа впливає тип поверхні, яку він прибирає: на рівній паркетній дошці роботу пересуватися значно легше, ніж на килимі. Чим важчим буде його шлях, тим скорше буде витрачатися заряд акумулятора. Майже всі моделі Kyvol збільшують свою потужність під час прибирання килимів (див.таблицю)

Зазвичай на прибирання однієї кімнати роботу потрібно близько 30-40 хвилин. Чим більше кімнат в будинку, тим ймовірніше що він може «заблукати», тому якщо кімнат більше одної, то варто додавати до розрахунку часу прибирання ще 10 хвилин.

 

Типи прибирання та об’єми контейнерів

Більшість існуючих роботів-пилососів виконують лише сухе прибирання дрібного сміття та пилу за допомогою обертових щіток, котрі відправляють зібране до контейнера. Контейнер для збору сміття потребує регулярного очищення. Уся лінійка Kyvol має контейнери 600 мл, а враховуючи час прибирання від 120 до 150 хвилин, робот просто не встигне назбирати сміття більше, ніж об’єм його контейнера. Весь модельний ряд оснащений турбощіткою.

Робот-пилососи для вологого прибирання Cybovac Е31 та Cybovac D6 окрім контейнерів для сміття додатково укомплектовані контейнерами для води.

 

Управління

Усіма моделями пилососів з лінійки Kyvol легко керувати  за допомогою пульта дистанційного керування. Але зручність робота-пилососа полягає не лише в його самостійній роботі, а й в тому, що присутність господаря в оселі зовсім не обов’язкова: додаток Kyvol в смартфоні дозволяє швидко та просто налаштувати розклад роботи пилососа, переглянути побудувану ним мапу переміщення оселею, перевірити рівень заряду акумулятора, запустити/зупинити пристрій. Саме мобільний додаток Kyvol дозволяє господарю автоматизувати прибирання й повертатися до вже чистої оселі.

 

Технології

Усі моделі з лінійки мають функцію «Безпека на сходах», яка запобігає падінню пилососа з висоти – він просто зупиняється перед падінням і міняє свій курс.

Роботи серії Е самостійно повертаються на базу з будь-якої кімнати, як тільки рівень заряду їхнього акумулятора наближається до нуля. Така функція позбавляє користувача необхідності розшукувати пристрій по квартирі щоразу, коли його заряд вичерпався. Після завершення зарядки він також самостійно повертається до прибирання.

Kyvol D6, Kyvol Cybovac E30, Kyvol Cybovac E31 – це робот-пилососи з розумною навігацію. Це означає, що пристрої визначають перешкоди (ніжки крісел та столів, стіни тощо) за необхідності можуть прибирати лише в окремо визначеному місці будинку, прибирають в кутах та будують пройдений маршрут.

Вакуумні робот-пилососи Kyvol є конкурентоспроможними серед пристроїв свого класу за рахунок стильного дизайну, якості прибирання, зручності для користувача та помірності цінової політики - виробник керується новітніми технологіями та потребами своїх клієнтів.

Купити недорогий робот-пилосос Kyvol в Україні можна в он-лайн та офф-лайн магазинах наших партнерів.