Teclast – новий бренд нашої дистрибуції

18 / 05 / 2023

 

Концепція виробника полягає в прагненні забезпечити ще більшу кількість людей комфортним цифровим життям.

Діяльність Teclast - це дослідження, розробки та виробництво ноутбуків, планшетів та аксесуарів до них.

Компанія була заснована в 1999 році в Китаї. Сьогодні це 3 сучасні науково-дослідні центри та кваліфікована команда з понад 100 професіоналами.

Teclast має 276 незалежно досліджених і розроблених національних патентів і 32 авторські права на ПЗ. Компанія отримала сертифікат ISO9001, демонструючи свою відданість якості.

Teclast також встановив важливі галузеві тести, такі як «Система аналізу пам’яті планшетного комп’ютера» та «Технічні вимоги до мобільного джерела живлення класу інтерфейсу USB», які розвинули технологічний ландшафт галузі та зміцнили лідируючі позиції Teclast у планшетах і мобільних пристроях сучасного ринку.

У 2013 році Teclast визначила своє стратегічне партнерство з Intel. У 2014 - стала стратегічним брендом Microsoft та випустила низку планшетних комп’ютерів Windows. У  2015 році на ринку з'явився поворотний планшет 2-в-1 X6, X3 Plus і поворотний на 360° ноутбук F6 Pro, легкий і тонкий ноутбук F7. Пізніше United Intel випустила поворотний ноутбук F5 на платформі Gemini Lake на 360° та ексклюзивний ноутбук із системою навчання F6 Pro. У 2021 році Teclast у партнерстві з Intel представила відеокарту IRIX Xe Max і перший планшет 5G T40 5G.

А ми, як дистриб’ютор, прагнемо постачати своїм партнерам лише сучасні та якісні товари. Планшети Teclast з системою Android і діагоналлю 10″ та чохли  вже доступні до замовлення нашим партнерам. Більше інформації отримайте на нашому порталі або у менеджера.

Запрошуємо дилерів до співпраці!