ДБЖ Marsriva DC UPS для стабільності інтернет-з'єднання під час перебоїв з електропостачанням

22 / 04 / 2024

Стабільне інтернет-з’єднання можливе навіть тоді, коли в оселі відсутня електроенергія.

Розумні міні ДБЖ постійного струму Marsriva DC UPS призначені для безперервної роботи роутерів. На відміну від звичайних УМБ, ці пристрої автоматично перемикаються на автономну роботу миттєво після втрати основного живлення. Безперебійна робота інтернету без світла триватиме без вашого втручання! До того ж ДБЖ Marsriva DC UPS не потребують постійного контролю заряду, зайвих кабелів та перехідників.

Marsriva DC UPS KP1 EC (ємність акумулятора 8000 мАг) та Marsriva DC UPS KP1 Plus (ємність акумулятора 16000 мАг) можуть живити одразу кілька пристроїв загальною потужністю до 18 Вт. Пристрої мають по 4 порти DC, з яких три мають вихідну потужність 18 Вт, один – 10,5 Вт та порт USB 5В / 2,1А. Світлодіодна індикація сповіщатиме про поточний стан живлення ДБЖ.

Marsiva Smart Mini UPS KP3 (10000 мАг) та Smart Mini KP3Pro (8400 мАг) мають по 3 вихідних порти постійного струму (DC1 12В/3А; DC2 9В/1А; DC3 5В/2А) та по одному порту USB (5В/2А) і живлять кілька пристроїв одночасно сумарною потужністю до 18 Вт (KP3) та 36 Вт (KP3Pro).

ДБЖ оснащені інтелектуальною схемою із захистом від надмірного заряджання та розряджання, короткого замикання та можливістю вибору вихідної напруги постійного струму 5В/9В/12В.

Отвори для настінного кріплення на задній панелі дозволяють легко прикріпити ДБЖ на стіну. Система повітряного охолодження забезпечує ефективне розсіювання тепла та стабільну роботу ДБЖ. Вогнетривкий корпус робить користування ДБЖ Marsiva DC UPS для роутерів  безпечним для вас і вашого майна.

Корпуси невеликого розміру стануть органічним доповненням будь-якого інтер’єру, адже мають простий та стильний дизайн.

Роздрібні покупці, які бажають подбати про стабільність своєї інтернет-мережі, можуть знайти ДБЖ Marsriva DC UPS  в інтернет-магазинах України, серед яких:

COMFY 

ROZETKA 

TELEMART.UA

Комп’ютерний Всесвіт 

Фокстрот 

Запрошуємо дилерів до співпраці на взаємовигідних умовах. Якщо ви в пошуку постачальника товарів провідних світових брендів, заповнюйте анкету дилера на нашому сайті https://tdb.ua/dealer, і ми вам зателефонуємо! Техніка для бізнесу - офіційний дистриб'ютор Marsriva в Україні.