VIVOTEK - новий бренд нашої дистрибуції

25 / 04 / 2024

Ми розширюємо наш асортимент для партнерів новим брендом VIVOTEK, а саме товарами для відеоспостереження – камерами та комутаторами.

VIVOTEK Inc., заснована у 2000 р., продає рішення VIVOTEK по всьому світу та стала провідним брендом у сфері глобального відеоспостереження.

В останні роки VIVOTEK розробила комплексні рішення IP-спостереження, які охоплюють широкий спектр мережевих камер, комутаторів PoE, мережевих відеореєстраторів і ПЗ для керування відео. У відповідь на можливості, які надає тенденція IoT, VIVOTEK прагне стати «Оком» в IOT, спираючись на свої широкі технологічні можливості в області зображення та аудіо. Компанія продовжує збільшувати фінансування власних досліджень та розробок, відкриває офіси та дочірні компанії по всьому світу.

Сьогодні компанія співпрацює з більш ніж 200 авторизованими дистриб'юторами в понад 120 країнах для створення всеосяжної глобальної мережі. Забезпечуючи інтелектуальні та широкі альянси, компанія також запустила Академію VIVOTEK, яка надає онлайн-курси практичного навчання для допомоги своїм партнерам у зміцненні професійних знань та досягнення спільного успіху.

VIVOTEK отримав різні міжнародні стандарти сертифікації, включаючи ISO 9001 – Системи менеджменту якості та TL9000 – Системи менеджменту якості телекомунікацій. Компанія також створила лабораторію в штаб-квартирі VIVOTEK на Тайвані, де вона бере участь у валідації та тестуванні продуктів, щоб забезпечити найвищу якість своїх рішень. З моменту заснування VIVOTEK компанія успішно впровадила стандарти ISO 14001, директиву ЄС WEEE, стандарти IECQ QC08000 і стандарти RoHS. Крім того, у 2014 році Компанія завершила інвентаризацію/верифікацію викидів ПГ на основі вимог ISO 14064.

Відеокамери VIVOTEK придатні для роботи на вулиці та приміщенні, використовують технології ШІ для виявлення форм людей, надають якісне зображення, відмінно працюють в темряві та надзвичайно прості в монтажі. Поєднуючи камеру з різними вбудованими можливостями кібербезпеки, VIVOTEK зберігає ваші дані в безпеці. Детальніше про моделі камер ми розповімо вам у наступних публікаціях.

Якщо вам потрібен надійний офіційний постачальник відеокамер та комутаторів для систем відеоспостереження VIVOTEK в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці. Допоможемо вам визначити ваші потреби й запропонуємо вигідні умови співпраці. Заповніть анкету дилера тут, і ми вам зателефонуємо!