Вам сподобається зручність портативних сонячних панелей Choetech для УМБ!

26 / 04 / 2024

Незалежно від того, що ви полюбляєте більше - активний відпочинок, піші прогулянки, кемпінг  чи довгі подорожі природою – вам сподобається зручність портативних сонячних панелей Choetech для УМБ. Вони є мобільними, компактними, екологічними й високоефективними.

В нашому асортименті для партнерів є різні моделі сонячних панелей Choetech різних потужностей.

Сонячна панель для УМБ Choetech 120 Вт (SC008) перетворює до 21%-23% сонячної енергії у постійний струм оптимальної сили для ваших гаджетів. Тут є роз’єм постійного струму потужністю до 120 Вт, 2х порти USB Type-C: з підтримкою швидкої зарядки (18 Вт) та з підтримкою PD3.0 (60 Вт), а також USB Type-А (12 Вт). Панель одночасно заряджає 4 пристрої. У комплект постачання входять 10 різних адаптерів для роз’єму джерела постійного струму, що робить сонячну панель сумісною з більшістю сонячних генераторів.

Ця сонячна панель ідеально підходить для активного відпочинку, наприклад для кемпінгу, походів, пікніків. Розміщуйте її на своєму авто чи просто розкладайте на відкритій поверхні. Зарядний пристрій оснащений підставкою-кронштейном – встановлюйте панелі під кутом 45° та досягайте максимальної енергоефективності.

Сонячна панель для УМБ Choetech 36 Вт (SC006) генерує у постійний струм до 20% сонячної енергії. Панель має порти USB Type-C з протоколом швидкої зарядки PD 3.0 (20 Вт) та USB Type-А з протоколом QC 3.0 (18 Вт). Одночасно можна зарядити 2 пристрої.

Вона відмінно підходить для активного відпочинку, наприклад для кемпінгу, походів, пікніків. Використовуйте карабіни, які входять у комплект, та прикріпляйте панель до наплічника, дерева чи палатки. Її водонепроникний матеріал забезпечує стійкість до різних погодних умов.

Сонячна панель для УМБ Choetech 22 Вт (SC005) перетворює до 25% сонячної енергії у постійний струм і має 2 USB порти, які можуть працювати одночасно. Макс. потужність на порт становить 12 Вт. Зарядити планшет з батареєю ємністю 5000 мА/г можна за 3 години.

Сонячна панель для УМБ Choetech 14 Вт (SC004) перетворює до 23,5% сонячної енергії у постійний струм. Ця панель зарядить iPhone та інші смартфони, планшети та USB-пристрої, які потребують напруги 5 В. Тут є USB порт потужністю 12 Вт. Вага панелі становить лише 360 г, а матеріал є водонепроникним.

Беріть сонячні панелі з собою, вирушаючи в похід - використовуйте карабіни, які входять у комплект, та прикріпляйте їх до наплічника. Компактний розмір та низька вага роблять ці зарядні пристрої зручними для перенесення, а водонепроникний матеріал забезпечує їм стійкість до різних погодних умов.

Роздрібні покупці можуть придбати сонячні панелі Choetech в інтернет-магазинах України, серед яких:

BRAIN 

COMFY 

ELMIR 

АЛЛО 

ЕПІЦЕНТР

Запрошуємо дилерів до співпраці на взаємовигідних умовах. Якщо ви в пошуку постачальника товарів провідних світових брендів, заповнюйте анкету дилера на нашому сайті, і ми вам зателефонуємо!