Проєктор BenQ SH753P: продуктивність проєктування та висока гнучкість інтеграції

14 / 05 / 2024

Чудова новинка в нашому асортименті проєкторів BenQ - інсталяційний проєктор SH753P Full HD для проведення найбільш продуктивних зустрічей в конференц-залах середнього розміру.

BenQ SH753P забезпечує надзвичайно високу яскравість 5000 лм для ефективної візуальної комунікації. Модель має всебічне оснащення для гнучкого встановлення. SH753P є дуже універсальною моделлю завдяки багатьом варіантам бездротових підключень та може плавно інтегруватися в централізовану керовану інфраструктуру.

З роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080) у розширеному співвідношенні сторін 16:9 проєктор пропонує тонкі деталі, надзвичайно чітке читання та значно покращену ємність дисплея для професійних презентацій.

Проєктор пропонує кілька режимів презентацій залежно від місця проведення презентації та її вмісту: режим презентації, режим інфографіки, яскравий режим.

1,5-кратний зум дозволяє встановити SH753P на відстані від 3,7 до 5,6 метрів від екрана та проєктувати зображення розміром 120 дюймів.

SH753P оснащено двовимірним діапазоном корекції трапецеїдальних спотворень ±30° по горизонтальній і вертикальній осях, щоб протидіяти ефекту трапеції, звичайному явищу, коли проєктор потрібно встановити не по центру. Інсталятори можуть використовувати функцію Corner Fit для налаштування кожного кута відповідно для отримання ідеально вирівняної геометрії зображення.

BenQ SH753P широко сумісний із провідними системами керування проєкторами, включаючи Crestron, AMX, Extron* і PJ-Link, які здійснюють керування мережею через локальну мережу, що полегшує інтеграцію в корпоративну мережеву інфраструктуру. За відсутності інфраструктури локальної мережі SH753P також підтримує RS-232 для надійного встановлення на великій відстані до 15 метрів.

Програмне забезпечення BenQ Multiple Display Administrator (MDA) забезпечує потужне централізоване керування декількома проекторами, включаючи автоматичні процедури відкриття та закриття для громадських місць, дистанційне керування ввімкненням і вимкненням, а також планування для установ і корпорацій.

Техніка для бізнесу - офіційний дистриб'ютор BENQ в Україні. Своїм партнерам ми пропонуємо проєктори виробника для бізнесу, навчання та розваг. Запрошуємо до співпраці дилерів, які хочуть пропонувати своїм покупцям лише найкращі товари популярних світових брендів. Заповнюйте анкету ТУТ і ми вам зателефонуємо!