Нові ноутбуки для тих, хто не готовий обмежувати свої мрії - HP ZBook Firefly G11 та Pavilion x360

20 / 05 / 2024

Одразу дві нові лінійки ноутбуків HP - ZBook Firefly G11 та Pavilion x360 з новими процесорами Intel® ми вже пропонуємо своїм партнерам.

Нова серія ZBook Firefly G11 створена для професіоналів різних галузей – дизайнерів, архітекторів, інженерів, творців контенту та всіх тих, хто бажає отримати високу продуктивність, якісну графіку та широкі можливості для розширення.

HP ZBook Firefly G11 оснащені новими процесорами Intel для швидкої та плавної роботи навіть з найвимогливішими програмами та завданнями. Чіткість та деталізованість зображення забезпечується роздільною здатністю Full HD, а її яскравість — IPS-матрицею. Є технологія антивідблиску.

Ноутбуки цієї серії виконані в стильному та сучасному дизайні. Міцні корпуси виготовлені з алюмінію й пластику. Виробник називає цю серію однією з найлегших робочих станцій HP, адже вага ноутбука менш як 2 кг. Візьміть його з собою скрізь! До того ж акумулятора вистачить на роботу протягом всього дня, а підтримка HP Fast Charge дозволить зарядити ноутбук наполовину всього за 30 хвилин.

Інтелектуальні технології Wolf Security for Business забезпечують захист ваших даних, щоб ви могли працювати з впевненістю у своїй безпеці.

Завдяки зручній клавіатурі з великими клавішами та великому екрану з оптимальним співвідношенням сторін, робота на ноутбуці HP ZBook Firefly G11 комфортна та ефективна.

Серед інших «родзинок» гаджетів цієї серії можна виділити наявність камери 5 Мп з технологіями ШІ, подвійні стереодинаміки з підсилювачами, шумозаглушення та налаштування аудіо від Poly Studio.

Якщо ви хочете отримувати розваги будь-де, зверніть увагу на нову серію HP Pavilion x360, котрі оснащені новими процесорами Intel®  та дозволяють знайти ідеальний кут, повертаючи екран на 360°.  А в купі з двома динаміками і сенсорним екраном HP Pavilion x360 забезпечують незабутні відчуття від розваг!

Ці ноутбуки пропонують високу продуктивність для роботи протягом усього дня. Зберігайте свій темп роботи де б ви не знаходилися, завдяки потужним акумуляторам та функції швидкого заряджання HP Fast Charge. HD-камера та вбудовані двонапрямні цифрові мікрофони покажуть вам найкраще зображення та допоможуть проводити найкращі онлайн зустрічі з колегами та друзями.

Відеокарта Intel® та сенсорний екран Full HD IPS дозволяють оцінити яскраві візуальні ефекти у творчих додатках та іграх. Завдяки широкому куту огляду 178° і яскравим кольорам, зображення на екрані виглядає чудово з будь-якої сторони. До того ж тут є технологія DC Dimming для приглушення мерехтіння екрана. Використовуйте сенсорний екран для управління ПК.

Своїм партнерам ми пропонуємо ноутбуки HP різних серій та конфігурацій для бізнес-користувачів, домашнього використання, навчання та дозвілля. Запрошуємо вас до співпраці!

Техніка для бізнесу – офіційний дистриб’ютор бренду HP в Україні.