Відеокарти NVIDIA GeForce RTX™: нова ера продуктивності завдяки ШІ

08 / 07 / 2024

Штучний інтелект – це рішення для всіх ситуацій, в яких ви потребуєте помічника. Нова ера продуктивності доступна завдяки штучному інтелекту на базі NVIDIA, який виконує складні завдання за вас!

Відеокарти INNO3D GeForce RTX™, створені на основі архітектури NVIDIA, дозволяють творити надзвичайне! Провідні світові інновації штучного інтелекту вбудовані в кожен графічний процесор RTX.

Навчання, робота та розваги стають ще яскравішими! ШІ на базі RTX робить вашу повсякденну діяльність розумнішою, швидшою та приємнішою. Комп’ютерні ігри за допомогою ШІ стають точнішими та мають вищу частоту кадрів.

Відеокарти INNO3D GeForce RTX™ відкривають нові горизонти для творчості та інновацій!

INNO3D GeForce RTX™ 4080 SUPER X3 OC WHITE

INNO3D GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER X3 OC

INNO3D GeForce RTX™ 4070 SUPER X3 OC

RTX Video вирівнює інтернет-відео в кристально чисте 4К HDR-відеоз високою роздільною здатністю штучного інтелекту та відео HDR у браузерах Chrome, Edge, Firefox та VLC.

Отримуйте персональні відповіді з локальних файлів за допомогою Chat RTX. Шукайте особисті нотатки, файли та фотографії за допомогою тексту або голосу за допомогою свого спеціального приватного чат-бота.

Також ви зможете перетворити свою кімнату на домашню студію. Підвищте рівень відеоконференцій, голосових чатів і прямих трансляцій за допомогою NVIDIA Broadcast Al для видалення шуму, заміни фону тощо.

У нашому асортименті товарів INNO3D є відеокарти для різноманітних потреб.

Техніка для бізнесу – офіційний дистриб’ютор INNO3D в Україні. Запрошуємо дилерів до співпраці! Розширюйте ваш асортимент сучасними та функціональними комп’ютерними комплектуючими. Якщо Вам потрібен надійний офіційний постачальник комп’ютерних комплектуючих INNO3D в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. У нас Ви зможете купити гуртом відеокарти INNO3D з доставкою по Україні. Менеджери компанії допоможуть визначити ваші потреби і запропонують найвигідніші умови співпраці. Заповніть анкету дилера тут і ми вам зателефонуємо.