ACTi Corporation анонсує нові високотехнологічні розробки в сфері відеоаналітики

08 / 07 / 2014

Пропонуємо Вам ознайомитися з новими можливостями відеоаналітики на прикладі продукції компанії ACTi, що є одним з лідерів світового ринку IP-відеоспостереження. Завдяки власному підрозділу, що займається дослідженнями і розробками, компанія ACTi постійно вдосконалює свої продукти. Її рішення стають все безпечнішими, функціональнішими та зручнішими, надійнішими й раціональнішими.
Головним завданням систем відеоспостереження і безпеки в цілому є виключення людського фактора, оскільки людина не здатна протягом тривалого часу ефективно і оперативно відпрацьовувати кілька завдань одночасно. Аналітичні модулі інтегруються в ПЗ ACTi та дозволяють системі відеоспостереження перетворитись на повноцінний аналітичний комплекс, який оперативно виявляє позаштатні ситуації і повідомляє в пункт реагування. Це дозволяє створити високоефективну систему відеоконтролю та зробити бізнес замовника більш ефективним, безпечним і привабливим.
В останньому оновленні ПЗ ACTi підтримує ONVIF (можливе підключення камер будь-яких виробників, які підтримують ONVIF) і це розширює можливості використання ПЗ. Ще одна особливість даного ПЗ - перші 16 каналів безкоштовно.
Обираючи продукцію ACTi, ви робите інвестиції в майбутнє свого бізнесу, оскільки вам не доведеться думати про модернізацію найближчим часом. Система безпеки ACTi стане вашим надійним і функціональним помічником.
Тож давайте разом будувати надійні і функціональні Системи Безпеки, використовуючи провідні і сучасні технології від визнаних світових лідерів!