ACTi Corporation представляє аналітичні модулі для роздрібної торгівлі.

16 / 07 / 2014

Компанія ACTi Corporation пропонує до Вашої уваги модулі аналітики для підприємств роздрібної торгівлі. Унікальність даних модулів полягає в тому, що їх можна використовувати як в цілях безпеки, так і в маркетингових цілях для збору статистичних даних.
Відсутність обслуговуючого персоналу.
Модуль відстежує присутність обслуговуючого персоналу і скупчення людей в черзі. Іншими словами, цей модуль можна назвати детектором черги і відсутності співробітників на робочому місці. У разі скупчення людей і відсутності обслуговуючого персоналу, система негайно повідомить про це оператора або керівника.
Повільне просування черги.
Даний модуль дозволяє контролювати швидкість просування черги. Це дає можливість підтримувати високий рівень обслуговування і швидкість обслуговування клієнтів. У разі повільного просування черги, система повідомить оператору / керівнику про труднощі, що виникли у обслуговуючого персоналу.
Виявлення шахрайства співробітників.
Даний модуль дозволяє відстежити сумнівні транзакції з метою контролю співробітників і виявлення фактів шахрайства. Таким чином. можна виявити шахрайські операції, НЕ переглядаючи величезні масиви відеоархіву. Аналітичний модуль значно спростить завдання і прискорить час обробки в декілька разів.
Контроль касових операцій.
Даний модуль дозволяє контролювати касові операції та зіставляти їх з відеозаписом. Він поєднує інформацію про транзакції з відеозаписом, завдяки цьому можна провести повний контроль касових операцій.
За більш детальною інформацією щодо придбання та налаштування даної новинки, просимо звертатись до відповідальних менеджерів компанії «Техніка для бізнесу».

\"\"     \"\"