ACTi Corporation пропонує найкраще 4-мегапіксельне рішення для охорони навчальних закладів!

07 / 06 / 2012

ACTi Corporation пропонує найкраще 4-мегапіксельне рішення для охорони учнів та майна школи!

Наближається сезон підготовки проектів для сфери освіти. Основна мета відеоспостереження - захист учнів від насильства або нещасних випадків, а також охорона цінного майна шкільної установи. Щоб відповідати цим завданням, камери повинні забезпечувати якісну і детальну передачу зображення незалежно від умов освітлення і відстані, на якій вони встановлені. Компанія ACTi пропонує широку лінійку камер з роздільною здатністю від 1,3 до 4 Мп, які повністю відповідають даним вимогам.

Всі камери підтримуються програмним забезпеченням ACTi і автономними NVR-системами. Провідні виробники програмного забезпечення також інтегрували можливості камер для відеозйомки і зуму зображення в свої продукти. Компанія ACTi вже виграла чимало різних освітніх проектів по всьому світу і докладе максимальних зусиль для того, щоб зробити і ваш проект успішним!

Приклади використання камер:
Спортивний майданчик
KCM-5311E
- Роздільна здатність - 2 Мп
- 35-кратний оптичний зум з автофокусуванням
- Покращений динамічний діапазон і технологія цифрового шумозаглушення 2D +3 D При такому типі відеоспостереження необхідний широкий огляд всього спортивного майданчика, а також можливість наближати об'єкти, якщо трапляються травми або нещасні випадки. Модель KCM-5311E з 35-кратним оптичним зумом і автофокусом спрощує установку камери на відстані, дозволяючи заощаджувати час і витрати на прокладку кабельних мереж. Крім того, ця камера забезпечує ясне і детальне зображення при спостереженні як у денний, так і в нічний час
KCM-7211
- Роздільна здатність - 4 Мп
- 3,6-кратний оптичний зум з автофокусуванням
- Покращений динамічний діапазон і технологія цифрового шумозаглушення 2D +3 D Камери, встановлені на головному вході, допомагають запобігти несанкціонованому проникненню на територію об'єкту, що охороняється. Модель KCM-7211 з роздільною здатністю 4 Мп і 3,6-кратним оптичним зумом дозволяє шкільній охороні розпізнавати обличчя підозрілих людей і небезпечні предмети в умовах вуличного освітлення.
Коридори
KCM-5211E
- Роздільна здатність - 4 Мп
- 18-кратний оптичний зум з автофокусуванням
- Покращений динамічний діапазон і технологія цифрового шумозаглушення 2D +3 D Спостереження в коридорах школи необхідно для того, щоб контролювати випадки насильства, травм або проникнення в будівлю сторонніх людей. Як правило, шкільні коридори дуже довгі і темні, а іноді мають різну ступінь освітленості через проникаюче крізь вікна світла. KCM-5211E завдяки 4 Мп роздільній здатності і 18-кратному оптичному зуму дозволяє відмінно бачити, що відбувається в коридорах будівлі навіть в умовах змішаного освітлення.
Комп'ютерний клас
TCM-3511
- Інфрачервона підсвітка
- Варіфокальний об'єктив, f3.3 - 12 мм / F1.6
Тут знаходиться дороге комп'ютерне обладнання, яке потрібно захищати від крадіжки, особливо в нічний час. Камера TCM-3511 з вбудованою інфрачервоною підсвіткою і варіфокальним об'єктивом, що дозволяє коригувати кут огляду, забезпечить відмінну видимість в приміщенні у темряві.