Adobe Systems Incorporated представила чергову версію ПЗ Adobe Photoshop CS6 і Photoshop CS6 Extended

03 / 05 / 2012

23 квітня 2012 Компанія Adobe Systems Incorporated представила чергову версію програмного забезпечення Adobe Photoshop CS6 і Photoshop CS6 Extended - «золотого стандарту» індустрії професійної обробки зображень. Нова версія продукту включає понад 600 нових можливостей і покращень, а також володіє неймовірно високою продуктивністю.

Оновлений Photoshop CS6 розширює межі можливостей цифрової обробки зображень, дозволяє значно підвищити ефективність роботи та креативної діяльності. Версія Photoshop CS6 Extended включає чудові можливості Photoshop CS6 в сфері графічного дизайну, редагування і об'єднання зображень, а також комплексний набір інструментів для тривимірного дизайну, редагування зображень і відео. Можливості кількісного аналізу зображень в Photoshop CS6 Extended призначені задовольнити специфічні потреби таких сфер діяльності, як графічний дизайн, відеовиробництво, веб-дизайн, архітектура, медицина, виробництво і машинобудівна промисловість.

З 22 березня 2012 року - моменту виходу бета-версії Photoshop CS6 для Mac OS і Microsoft Windows - додаток було завантажено понад 900 тис. разів. Для Adobe це своєрідний рекорд: жодна бета-версія продуктів компанії раніше не сягала такої кількості завантажень. Після виходу нові версії Photoshop CS6 і Photoshop CS6 Extended можна буде придбати в якості окремих додатків, ключових компонентів сімейства Adobe Creative Suite 6. Інновації в сфері обробки зображень і висока продуктивність для створення шедеврів У додатках Photoshop CS6 і Photoshop CS6 Extended неймовірна швидкість роботи і потужність поєднуються з креативними інструментами, незамінними для комплексної роботи з зображеннями, дизайн, редагування динамічного контенту та створення колажів.

Можливості рішень Adobe включають вкрай точне заповнення замінних зон зображення, отримання результатів у реальному часі і швидкий, безперервний робочий процес. Крім того, користувачі можуть легко редагувати відеоролики, виконувати автоматичну корекцію тонального відображення і різкості, а також використовувати поліпшені інструменти дизайну для того, щоб отримувати чудові результати, виконуючи меншу кількість дій, ніж зазвичай. Креативні професіонали по достоїнству оцінять зручний і сучасний інтерфейс.

Ключові можливості Adobe Photoshop CS6:
• Функція Content-Aware Patch: дозволяє заповнювати замінні зони зображення більш точно. Користувачі можуть вибрати ділянку зображення, яким необхідно заповнити виділену область.
• Графічний движок Mercury Graphics Engine: підтримка 64-бітної архітектури дозволяє прискорити створення та обробку зображень, а також швидше працювати з великими зображеннями.
• Нові та перероблені інструменти для дизайну: форматування тексту стало простішим завдяки новим текстовим стилям. Векторні шари дозволяють додати штрихи до векторних об'єктів. Завдяки новим інструментам можна легко створювати переривчасті лінії та індивідуальні штрихи, а також здійснювати пошук по шарах.
• Інтуїтивне створення відео: повний спектр звичних інструментів Photoshop, а також інтуїтивний набір нових інструментів допоможе створити або покращити відеоролик;
• Набір ефектів розмиття: простий новий інтерфейс з керуванням з вікна зображення дозволяє швидко застосовувати різні фотоефекти - в тому числі ефект tilt-shift, розмиття в межах однієї точки фокусу, а також різну ступінь розмиття між декількома точками фокусу. Можливості Photoshop CS6 Extended включають всі функції Photoshop CS6, а також:
• Графічний движок Mercury Graphics Engine для роботи з 3D: збільшена потужність і швидкість роботи завдяки спеціально оптимізованому для роботи з 3D движку.
• Інтуїтивне управління 3D: поліпшення інтерфейсу дозволяють більш ефективно працювати з тривимірним дизайном.
• Нові 3D-ефекти: відображення і тіні, які можна «перетягувати», зроблять зображення ще більш реалістичними.