AGON by AOC розширює партнерство з кіберспортивною організацією G2 Esports

02 / 02 / 2022

Довгострокове партнерство AGON by AOC та G2 Esports триває.

Провідний світовий виробник ігрових моніторів  та ІТ-аксесуарів AGON by AOC розширює партнерство з кіберспортивною організацією G2 Esports. Співпраця стартувала ще у 2018 році й з того часу команди G2 Esports отримали можливість тренуватися та змагатися, використовуючи ігрові монітори лінійки AGON PRO. Труднощі, з якими стикаються кіберспортивні команди під час змагань, та зворотний зв'язок допомагають у розробці нових ігрових продуктів AGON by AOC.

Нещодавно AGON by AOC випустив кілька просунутих ігрових моніторів і периферійних пристроїв, що стали частиною лінійки AGON PRO і призначені для гравців та ентузіастів кіберспорту. Забезпечуючи тренувальні майданчики G2 передовими технологіями, такими як частота поновлення 360 Гц, час відгуку GtG 1 мс, а також інноваційними інструментами, включаючи аналізатор затримки Nvidia Reflex, монітори AGON PRO допомагають виводити кіберспорт на новий рівень.

Сьогодні моделі AGON PRO найвищого рівня розробляються з урахуванням відгуків та ідей учасників G2 Esports. Партнерство об'єднало досвід розробників та гравців і дозволило створити 24,5'' кіберспортивну модель AGON PRO AG254FG, яка відрізняється частотою оновлення 360 Гц при роздільній здатності Full HD на панелі IPS, а також оснащена Nvidia G-SYNC та аналізатором затримки Nvidia Reflex Latency Analyzer. Завдяки цьому геймери отримали можливість виміряти точну системну затримку та переконатися, що вони повністю використовують свої здібності в іграх. Крім того, AOC розробила AGON PRO AG274QG, 27'' з IPS-панеллю, частотою оновлення 240 Гц і роздільною здатністю QHD, оснащений підтримкою Nvidia G-SYNC і HDR 600, що поєднує швидкий ігровий процес з якісним зображенням. Завдяки «захисним екранам», які усувають відблиски, нові монітори ідеально підходять для використання на яскраво освітленій сцені в реальних турнірах.

«Ми вже п'ятий рік співпрацюємо з AGON by AOC. Це неймовірно, враховуючи, як швидко все змінюється у кіберспорті. Якість моніторів AOC не має рівних, а нам дуже важливо переконатися, що у розпорядженні наших гравців — найкраще обладнання для роботи. 20G2 — це наш рік, і ми пишаємося тим, що бренд AGON by AOC йде поряд з нами» - зазначив Карлос ocelote Родрігес, генеральний директор G2 Esports.

«У партнерстві з чудовою командою G2 Esports ми зможемо вивести на ринок кіберспортивні монітори для професійних геймерів. Ця співпраця нас надихає та допомагає зрозуміти, які потреби вони мають, і які інновації та технології дійсно необхідні геймерам, щоби перемагати» — додає Штефан Зоммер (Stefan Sommer), керівник глобального відділу маркетингу та управління бізнесом AOC International Europe.

Техніка для бізнесу - офіційний дистрибутор AOC в Україні. Заповніть форму тут, щоб стати нашим партнером.