AMD випустила відеодрайвер Radeon Software Adrenalin, версія 21.10.4

01 / 11 / 2021

Провідний виробник і один з найбільших постачальників процесорів на світовий комп’ютерний ринок - компанія AMD випустила відеодрайвер Radeon Software Adrenalin (версія 21.10.4).
 
До основних нововведень попередньої версії 21.10.3 — оптимізації для популярних ігор Marvel’s Guardians of the Galaxy, Riders Republic, Age of Empires IV і Doom Eternal – виробник додав виправлення критичних помилок і візуальних проблем в грі Marvel's Guardians of the Galaxy на системах з відеокартами Radeon RX 6800.
 
Користувачі, які стикнулися з візуальним спотворенням в Marvel’s Guardians of the Galaxy у версії 21.10.3 точно захочуть завантажити драйвер Radeon Software Adrenalin 21.10.4 Optional, адже саме в останній версії виправлено проблеми з візуальним рядом при використанні відеокарт серії Radeon RX 6800.
 
Геймери з відеокартами Radeon RX 6800 XT та Radeon RX 6900 XT зможуть отримати зростання продуктивності до 21% у грі Marvel’s Guardians of the Galaxy у 4K із налаштуваннями Ultra на відміну від драйверів попередньої версії 21.10.2.
В Age of Empires IV на відеокартах Radeon RX 6800 XT обіцяний приріст становить до 45% у 4K з максимальними налаштуваннями графіки.
 
Також розробники попрацювали над покращенням стабільності, зробили низку виправлень та усунули проблеми, які спостерігалися користувачами у попередніх версіях драйвера.
 
Повний опис оновленого драйвера є тут.
 
Техніка для бізнесу - провідний ІТ-дистриб'ютор України. Якщо ви ще не з нами, заповнюйте форму та реєструйтеся і ми запропонуємо вам вигідні умови співпраці.