Анонс нової серії планшетів - PocketBook SURFpad 4

29 / 08 / 2014

В середині осені на ринку з'явиться нова серія планшетних комп'ютерів - PocketBook SURFpad 4, до складу якої увійдуть три моделі: PocketBook SURFpad 4 S, PocketBook SURFpad 4 М і PocketBook SURFpad 4 L. В першу чергу вони різняться діагоналлю і роздільною здатністю IPS-екрану. Версія PocketBook SURFpad 4 S оснащена 7-дюймовою матрицею з роздільною здатністю 1920 х 1200 і співвідношенням сторін 16 х 10. PocketBook SURFpad 4 М використовує Retina-екран з діагоналлю 7,85 дюйма, роздільною здатністю 2048 х 1536 і співвідношенням сторін 4: 3. Найбільшою є модель PocketBook SURFpad 4 L: 9,85-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2048 х 1536 і співвідношенням сторін 4: 3.
В іншому ж всі три новинки дуже схожі за своїми технічними характеристиками. Для обчислювальних можливостей використовується 8-ядерний процесор з частотою 1,7 ГГц і 4-ядерним графічним адаптером, 2 ГБ оперативної і 16 ГБ постійної пам'яті, ємність якої можна розширити за допомогою microSDXC-карт пам'яті. Також їх оснащено модулем Bluetooth 4.0, двосмуговим Wi-Fi, 3G і GPS, а також USB-портом з підтримкою OTG.
Любителів мультимедіа потішать якісні стереодинаміки, розміщені з боків лицьової поверхні та дві камери (2 і 8 Мп), а вбудований FM-приймач дозволить прослуховувати улюблені радіостанції. Корпус пристроїв серії PocketBook SURFpad 4 виготовлений з анодованого металевого сплаву із зручними вставками soft-touch, що забезпечить високу жорсткість конструкції та комфортне утримання в руках.
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор PocketBook в Україні, зможе представити анонсовані новинки за привабливою ціною вже цієї осені, після офіційної презентації виробника.

\"\"