Анонс новинок Cooler Master: незмінно висока якість та функціональність!

13 / 06 / 2013

Нові БЖ Cooler Master серії GXII - це вдосконалена версія блоків серії GX, що завоювала популярність серед комп'ютерних ентузіастів і системних інтеграторів завдяки чудовому співвідношенню ціна-якість і широкому спектру блоків різної потужності. У GXII, як і раніше, використовується єдина лінія живлення 12 Вольт, впроваджено нові схемо-технічні рішення, застосовується високоякісна елементна база. Крім того, блоки цієї серії дозволяють заряджати телефони, смартфони, планшети та інші пристрої з зарядкою по інтерфейсу USB навіть у тому випадку, коли комп'ютер вимкнено і живлення від мережі подається тільки безпосередньо на БЖ. На даний момент в серії GXII налічується п'ять моделей потужністю 400/450/550/650/750 Ватт
Розроблена в Німеччині система рідинного охолодження Eisberg - це сукупність німецької якості, інженерного мистецтва і новітніх технологій, що здатна демонструвати найвищу ефективність охолодження центрального процесора навіть при екстремальному розгоні. Наявність мікроканалів в мідній основі водоблоку забезпечує чудову взаємодію охолоджуючої рідини з  підошвою за рахунок збільшення загальної площі контакту. Завдяки використанню технології JetStream всередині системи створюються оптимальні для ефективного охолодження тиск і швидкість руху потоку охолоджуючої рідини. Важливою особливістю конструкції є поєднання помпи і водоблоку в одному корпусі. Таким чином вдалося домогтись мінімізації загальних габаритів системи і знизити кількість використовуваних шлангів. Дане конструктивне рішення не тільки позитивно впливає на охолодження компонентів комп'ютера в цілому, але й істотно підвищує загальну надійність за рахунок зниження загальної довжини шлангів.
Eisberg випускається в трьох варіаціях:
Eisberg Prestige Solo - тільки водоблок з інтегрованою помпою. Потрібен додатковий радіатор.
Eisberg Prestige 120 - повністю готова система, що включає водоблок з інтегрованою помпою і компактний радіатор (система повністю зібрана і готова до експлуатації).
Eisberg Prestige 240 - повністю готова до застосування система, оснащена масивним радіатором.
K550 Cooler Master - середньорозмірний (Midi Tower) корпус для широкого кола користувачів. Дизайн корпусу виконаний в агресивній манері і нагадує броньовану техніку майбутнього з фантастичних фільмів. За передньою панеллю K550 встановлено вентилятор 120 мм з червоною підсвіткою. У відсіках для жорстких дисків можна розташувати до 7 HDD. При необхідності встановити великогабаритну відео карту типу GTX 690 або HD 7990, частину кошика для жорстких дисків можна демонтувати. Ліва бічна панель корпусу має прозоре вікно і місце для встановлення двох додаткових вентиляторів, що робить корпус цікавим для ентузіастів моддінгу і одночасно зберігає можливість повністю використовувати потенціал корпусу для ефективного охолодження компонентів.
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор Cooler Master в Україні представляє широкий асортимент продукції виробника.