AOC та Red Bull домовилися щодо довгострокового партнерства

26 / 06 / 2019

Компанія AOC, один з провідних світових брендів на ринку моніторів, зробила заяву щодо початку довгострокового партнерства з Red Bull. Команди та гравці, які приймають участь у найбільш важливих кіберспортивних змаганнях, що організовані Red Bull, отримають новітні ігрові монітори AOC. Крім того, AOC стане спонсором десяти заходів Red Bull Player One, які будуть проходити усією Європою на протязі 2019 року.

Підсилені об’єднані сили

Компанії AOC та Red Bull, досвідчені та добре відомі ветерани кіберспорту, вже співпрацювали у минулому році під час організації турнирів Red Bull Guardians та Red Bull Kumite. Базуючись на цьому сумісному досвіді, обидві компанії намагаються закріпитися у цій конкурентній сфері та підтримати одна іншу. Як єдина команда, AOC та Red Bull розширять можливості професійного кіберспорту для гравців та фанів. Завдяки тому, що спонсором частини призового фонду стає AOC, учасники окремих змагань отримали можливість виграти ігрові монітори AOC.

Чемпіон EVO Problem X потискає руку переможцю Fujimura під час світового фіналу
Red Bull Kumite у Парижі 11 листопаду 2018 року

 

Новітнє ігрове устаткування

Надані компанією моделі моніторів були ретельно підібрані для кожного з видів кіберспорту та можуть похвалитися часом відклика 1 мс (AOC AG241QG і AG251FZ), частотою оновлення до 240 Гц (AOC AG251FZ), яскравим та чітким зображенням у форматі QHD, з роздільною здатністю до 2560x1440 пікселів (AOC AGON AG241QG та AOC AGON AG271QG).

Усі ігрові монітори AOC надають гравцям максимальну гнучкість та мобільність, а також гарантію, що головні кіберспортивні події Red Bull будуть оснащені першокласним обладнанням, яке підходить для змагань найбільш високого рівня.

Ігрові монітори для кіберспортивних змагань Red Bull:
AOC AG241QG, AG251FZ та AG271QG

 

Найближчі офлайн-події Red Bull

  • 27 липня 2019: LoL Red Bull Player One – Німеччина