ARCHOS: Мобільні, AI & IoT, і Blockchain рішення на VivaTech

02 / 07 / 2019

На цьогорічній виставці VivaTech-2019 компанія ARCHOS, європейський лідер у сфері споживчої електроніки, демонстрував свої нові рішення: мобільні, AI & IoT та Blockchain.

Виставка VivaTech – місце зустрічі для стартапів та лідерів інновацій з усього світу.

Мобільні рішення

ARCHOS презентував продовження своєї нової лінійки смартфонів Oxygen – модель Oxygen 101 S та портативну звукову систему до неї – Sound Dock, виготовлені для домашнього користування. Це дуже приваблива пропозиція, яка складається з преміум-планшету в комплекті з зручною Dock-станцією для швидкої зарядки та підсилення звуку, а також приємні враження від дистанційного керування.

Рішення AI & IoT

ARCHOS також презентував лінійку пристроїв з підтримкою AI, Hello & Gate Pro. У лінійці Hello застосували новітні технології для зручнішого користування: сенсорний екран високої роздільної здатності, високоточний динамік, потужна батарея. ARCHOS Hello швидко реагує на голосові команди і багатозадачність. Просто запитуючи, він керує та відображає: інформацію та новини, відео-дзвінки, пристрої, що підключаються, музичні треки, фотографії, відео, ігри. Його мікрофон та фотокамера можуть бути вимкнені, якщо користувач налаштує параметри конфіденційності.

Gate Pro – перша панель керування AI з вбудованим шлюзом PicoWAN для мереж IoT у середовищі B2B. Завдяки функціям розпізнавання мови та голосового керування, компанії зможуть збирати та зберігати дані на власних приватних серверах для оптимізації робочих процесів.

Blockchain рішення

Нарешті, компанія ARCHOS презентувала свій комплект Safe-T для Blockchain рішень. На додаток до міні-гарнітури Safe-T, гаманця ARCHOS, який поєднує в собі найвищий рівень безпеки, як апаратного, так і програмного забезпечення, продемонстрували і останню версію свого Safe-T Touch. Цей перший безпечний гаманець з сенсорним екраном, який містить інтерфейс Android і платформу інтегрованих послуг, є ідеальним пристроєм для тих, хто вже має крипто-валюти або бажає відкрити рахунок у крипто-активах.